Ze světa IT

Květen přináší Transformer Pad 300

Letem světem tabletem. Nebo jak to bylo. Dnes tu máme další z novinek dílenského Asusu. Je jím očekávaný tablet Transformer Pad 300.

A co, že to tento svižný kousek nabídne? Obrazovku v rozměrech 10,1 palce s rozlišením 1280 x 800 bodů a další zajímavé proporce.

Asus transformer pad 300

Opticky na tom není zle. Tablet propůjčí 1.2 megapixelovou optiku pro video hovory, zadní 8 MP fotoaparát, který zvládne nahrávat video ve Full HD.

Jak již bylo nakousnuto, zařízení vlastní 10,1″ WXGA displej s LED podsvícením a pozorovací úhly 178 stupně. Vládne technologií TFT IPS s multidotykovým ovládáním 10 prsty. Jak jinak. Krémový sendvič ICS od Googlu splní vaše nejtajnější přání. Srdcem se zdá být čtyřjádrový procesor nVidia Tegra 3 taktovaný na 1,2 GHz.

O paměť je zřejmě řádně postaráno. 1 gigabajt DDR3 1333 MHz podpořeno datovým úložištěm o kapacitě 32 GB. Dokud nás smrt nerozdělí, doživotně můžete také využívat 8 GB úložiště ASUS WebStorage. K mání jest také bezdrátová technologie Wifi, Bluetooth 3.0 a za příplatek 3G modul.

Asus Transformer Pad 300 se začne prodávat za 9 990 Kč, s dokovací stanicí zaplatíte 12 490 Kč. Pokud ho chcete využívat plně mobilně, asi ano. K dispozici bude také v 3G verzi za 15 490 Kč.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Jak všude píšou levný, co je na tom levnýho, to opravdu vůbec netuším. 🙁

  2. Snadné ovládání, software propracován, jen rozšíření aplikací – za vše plať. Uživatelsky velmi přátelský, mám jej týden a nenarazil jsem na problém – jen cena.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT