Tiskové zprávyZe světa IT

Asus ZenBook Flip UX360CA poskytne konvertibilní provedení

asus logo

Asus začal v Česku prodávat zařízení ZenBook Flip UX360CA, první model z prémiové řady ZenBook v konvertibilním provedení. Jeho 13,3″ Full HD displej je vybaven velmi odolným 360stupňovým pantem s plynulým chodem, díky kterému lze novinku využívat jako stylový notebook s dotykovým displejem, praktický lehký tablet nebo jako zařízení někde na pomezí obou režimů. Zásluhou procesoru Intel Core M3 je notebook nejen naprosto tichý, ale nabídne také až 12hodinovou výdrž baterie. Výkon udává kromě procesoru až 8 GB operační paměti a také disky SSD zajištující rychlý přístup k datům. ZenBook Flip, který je k dispozici ve zlaté a šedé barevné variantě, se prodává v závislosti na konfiguraci za cenu od 19 990 do 26 990 Kč s DPH.

UX360CA_1A_Asus

Asus ZenBook Flip UX360CA poskytne konvertibilní provedení

Displej otočný o 360 stupňů

ASUS ZenBook Flip UX360CA zdědil všechny prvky tradičního designu řady ZenBook. Tělo notebooku je vyrobeno z jediného bloku pevného hliníku, víko z broušeného kovu zase zaujme povrchovou úpravou se soustřednými kruhy inspirovanou zenovou filosofií. Díky tenkému profilu 13,9 mm a hmotnosti jen 1,3 kg jde o snadno přenosné zařízení. K dispozici je možnost výběru ze dvou stylových barevných variant – ledově zlaté (Icicle Gold) nebo minerální šedé (Mineral Gray). Zásluhou vícestupňového kovového mechanismu umožňuje pant zařízení ZenBook Flip mimořádně plynulé otevírání a zavírání displeje v rozsahu 360 stupňů. Díky němu zároveň drží displej v jakékoli poloze, takže změna režimu z notebooku na tablet je snadná a rychlá.

Věrné barvy ze všech úhlů

ASUS ZenBook Flip UX360CA je vybaven 13,3″ dotykovým displejem s rozlišením Full HD (1920 × 1080) a technologií IPS (in-plane switching) zaručující široké pozorovací úhly a v porovnání s jinými technologiemi panelů i lepší kontrast i reprodukci barev. Díky jasu o hodnotě 350 cd/m2 je displej vhodný pro sledování filmů ve vysokém rozlišení, prohlížení digitálních fotografií, práci s grafikou i práci s kancelářskými dokumenty. Široký barevný gamut pokrývající 72 % barevného prostoru NTSC a technologie ASUS Splendid zaručují kvalitní reprodukci barev, což oceníte nejen při sledování filmů nebo práci s grafikou. Grafický výkon vylepšuje technologie ASUS Tru2Life, která automaticky optimalizuje ostrost a kontrast každého pixelu v každém snímku videa, takže videa vypadají čistěji a detailněji.

Výdrž až 12 hodin na jedno nabití

ASUS ZenBook Flip UX360CA je jeden z prvních notebooků na trhu, který je vybaven výkonným, avšak energeticky úsporným procesorem Intel Core M3 („Skylake“) šesté generace. Právě jemu vděčí notebook za až 12hodinovou výdrž baterie, což ocení všichni, kteří potřebují notebook využívat celý den. Pasivní chlazení bez ventilátorů se speciálně navrženou tenkou teplovodivou trubicí zaručuje naprosto tichý chod při plném výkonu.

Řada ZenBook již tradičně využívá kvalitních komponenty a nejnovější technologie a nejinak je tomu u modelu UX360CA. Nechybí proto až 8 GB výkonné paměti LPDDR3 RAM a rychlý až 256GB disk SSD zajišťující okamžité reakce v prostředí systému Windows 10. Na notebooku najdete také microHDMI port pro připojení externího displeje nebo monitoru, slot na paměťové karty, dva porty USB 3.0 typu A a oboustranný port USB 3.1 typu C nové generace pro rychlé a snadné připojení k stávajícím i novým externím zařízením.

O přesnou a intuitivní navigaci se stará velký touchpad, který podporuje vícedotyková gesta ASUS Smart Gesture. Kromě toho využívá také inteligentní technologii Palm Rejection, která automaticky rozpoznává a ignoruje náhodné dotyky dlaní. Jednolitá klávesnice využívá klávesy se zdvihem 1,5 mm, což zpříjemňuje a zpřesňuje psaní na notebooku. Když se rozhodnete používat zařízení v režimu tabletu, klávesnice a touchpad se automaticky uzamknou.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy