Tiskové zprávyZe světa IT

Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition – smartphone s mega úložištěm

asus logo

Asus uvedl na český trh speciální edici svého vlajkového modelu ZenFone 2 označenou jako ZenFone 2 Deluxe Special Edition. Telefon nabízí špičkové hardwarové parametry v kombinaci s odvážným designem inspirovaným světem závodních automobilů. Od modelu ZenFone 2 se novinka odlišuje novějším procesorem Intel Atom Z3590 a především velikostí úložiště o celkové kapacitě 256 GB. 5,5palcový model je vybaven Full HD displejem, 13Mpx foťákem s technologií PixelMaster a také velkorysou 4GB porcí RAM. ZenFone 2 Deluxe Special Edition se na českém trhu prodává za 13 990 Kč včetně DPH.

Dva unikátní kryty v prémiovém balení

Zatímco poznávacím znamením zadní strany modelu ZenFone 2 je motiv soustředných kruhů na metalickém povrchu, u speciální edice Deluxe si můžete vybrat ze dvou krytů a záda telefonu ozdobit buďto atypickým polygonovým krytem Drift Silver, nebo módním Carbon Night inspirovaným závodními auty. Na zadní straně také naleznete ovládací tlačítka pro foťák a hlasitost, na které i díky kolébkovému tvaru snadno dosáhnou praváci i leváci.

Deluxe_Special Edition_Asus

ZenFone 2 Deluxe Special Edition – smartphone s 256GB úložištěm

Kryt Drift Silver je inspirován přírodními krystaly, skládá se z 500 polygonů a dotyk luxusu pocítíte pokaždé, když ho vezmete do ruky. Kryt Carbon Night simuluje vzor karbonové tkaniny a připomíná ultralehké materiály, které se používají při stavbě moderních závodních speciálů. Navíc si můžete nastavit červenočerné Zen UI téma a užít si exkluzivní sportovní vzhled i na displeji telefonu.

Obří úložiště

Na světě aktuálně neexistuje smartphone s tak velkým úložištěm – ke 128 GB interní kapacity dostane každý majitel telefonu ZenFone 2 Deluxe dalších 128 GB obsažených na microSD kartě. Výsledkem je naprosto bezprecedentní úložiště o celkové kapacitě 256 GB. Kromě toho ZenFone 2 Deluxe Special Edition využívá 64bitový čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3590 s rychlostí až 2,5 GHz podpořený 4GB RAM paměti. Vedle neskutečných možností pro ukládání dat přichází telefon také s LTE (4G) konektivitou, která umožňuje stahovat data z mobilních sítí rychlostí až 150Mbit/s. Abyste si mohli všechnu tu rychlost užít naplno, najdete v telefonu předinstalovanou i nejnovější verzi závodní hry Asphalt 8: Airborne s 24000 herními kredity zdarma.

Kvalitní foťák a rychlé nabíjení

Telefon využívá kvalitní 13megapixelovou kameru s technologií PixelMaster. Zadní fotoaparát s clonou f/2.0 umožňuje rychlé pořizování ostrých snímků ve vysokém rozlišení. Disponuje i nočním a HDR režimem a vylepšeným softwarem pro focení v jakýchkoli světelných podmínkách. Pro detailní nastavení expozice je připraven manuální režim fotoaparátu. Přední kamerka má rozlišení 5 Mpx a slouží k pořizování selfie fotografií. Pro větší skupiny se nabízí i režim Selfie Panorama. Zenfone 2 disponuje baterií o kapacitě 3000 mAh, která zajistí dostatek energie na celý den. Praktická je také technologie rychlého nabíjení, která výrazně zkracuje dobu, během níž musí být telefon připojen k nabíječce.

Deluxe_Special Edition_Krabice

Krabice telefonu ZenFone 2 Deluxe Special Edition

ASUS ZenUI – více než 1000 vylepšení Androidu

ZenFone 2 Deluxe Special Edition a jeho uživatelské rozhraní ZenUI nabízí každému uživateli možnost plně si prostředí telefonu přizpůsobit tak, aby odpovídalo jeho osobnímu stylu a preferencím používání, a to včetně spouštěcího programu ZenUI, motivů, písem nebo ikon. Nejnovější verze přináší stylové rozložení, které využívá čistší design bílého prostoru a umisťuje informace dopředu a na střed, aby bylo ovládání jednodušší. ZenUI má mnoho dalších funkcí – ZenMotion, SnapView, zabezpečení Trend Micro a aktualizací ZenUI Instant Updates – které zlepšují použitelnost, zajišťují bezpečnost a ochranu osobních informací a poskytují příjemný uživatelský zážitek.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy