Internet >Novinky ze světa IT >

Auto Manažer od Vodafone

Auto Manažer od Vodafone je partnerské řešení pro sledování pohybu až deseti vozidel. Platíte pouze za datové služby, on-line aplikace je zdarma. Pro stávající zákazníky Vodafonu sleva až 30% na instalaci a řídící jednotku.

Vodafone SmartTab 7

Kromě stávajícího partnerského řešení určeného zejména pro větší firemní zákazníky je nově nabízena služba pod názvem Vodafone Auto Manažer, která je vhodná jak pro nefiremní zákazníky tak menší podnikatele a rozvíjející se firmy.

“Nová služba je ušitá na míru živnostníkům a menším podnikatelům, kteří spravují vozový park do deseti aut. Za nízkou pořizovací cenu a provozní náklady získají měřící jednotku, kterou stačí jednoduše umístit do vozu nebo na motocykl,” říká Luboš Pech, manažer produktů pro firemní zákazníky ve Vodafone a dodává : “V přehledné on-line aplikaci si zákazníci pohodlně vyplňují knihu jízd, sledují pohyb svých firemních vozů, přehledy o služebních a soukromých jízdách a stavy najetých kilometrů.”

Hlavní výhody služby Vodafone Auto Manažer :

 • měsíční platba jen za datové přenosy, on-line aplikace je zcela zdarma
 • on-line zobrazení ujetých kilometrů na mapě
 • velmi jednoduchá instalace v autě či na motocyklu
 • bezplatný přístup k on-line aplikaci
 • sledování vozidla on-line
 • nízké pořizovací a provozní náklady
Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Internet >