Tiskové zprávy

21násobný zoom propůjčí BenQ GH700

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel inovací v oblasti digitálního životního stylu, oznámila vydání svého prvního fotoaparátu v kategorii bridge, tedy na pomezí mezi kompaktem a zrcadlovkou.

Novinka nese označení GH700 a zvládá pořizovat video ve Full HD rozlišení 1080p.

  • 21x Zoom
  • Pokročilý noční režim
  • 1080p FullHD videa
  • 16megapixelový BSI CMOS senzor
  • 25mm širokoúhlý objektiv
  • 3palcový LCD displej s rozlišením 460 000 pixelů

Se svým 21násobným zoomem, BSI CMOS senzorem a spoustou funkcí představuje tento fotoaparát skvělou volbu pro fotografické nadšence, kteří by rádi přešli ze svého kompaktu k vyššímu modelu.

benq gh700

Výkonný 21násobný optický zoom podpořený stabilizační technologií zajistí snadné pořízení snímků také u objektů, které se nacházejí ve značné vzdálenosti od fotografa.

Díky kombinaci kvalitního materiálového zpracování s technologií High Performance Optical Zoom Lens je BenQ GH700 schopen vytvářet vysoce realistické fotografie. Asférický objektiv pořizuje ostré obrázky ve vysokém rozlišení, zatímco citlivý materiál s nízkým rozptylem a antireflexní nano-úpravou povrchu zajišťuje uživateli velice věrné barvy.

Největší výzvu pro většinu digitálních fotoaparátů představuje snímání v prostředí s nedostatkem světla. Model GH700 je proto vybaven režimem Handheld Night Shot, který přináší čisté obrázky v noci či šeru, a to dokonce i při vysokém přiblížení. Fotoaparát automaticky zaznamená několik snímků v různých expozicích a poté je zkombinuje do jedné fotografie – čisté a s intenzivními barvami.

GH700 dokáže ve formě videa zaznamenat nejzajímavější momenty vašeho života ve FullHD rozlišení 1080p při rychlosti 60 snímků za vteřinu. Při snímání videa můžete rovněž pracovat se zoomem a experimentovat s prostorovým zvukem, který významným způsobem dokresluje čistý obraz. V této souvislosti se zaslouží zmínit i vestavěný režim potlačení větru, který zajistí, že nahraný zvuk neobsahuje nechtěný šum v pozadí. BenQ GH700 je dále vybaven dedikovaným tlačítkem pro rychlý začátek nahrávání videa, díky němuž se nebudete muset zdržovat v menu fotoaparátu a nezmeškáte žádný důležitý moment.

Když zmáčknete tlačítko závěrky fotoaparátu v průběhu nahrávání videa, uloží se v daném okamžiku i paralelní snímek.

GH700 dále rozšiřuje uživatelské zážitky z fotografování 25mm širokoúhlým objektivem, velkým třípalcovým LCD displejem s rozlišením 460 000 pixelů, optickým stabilizátorem, 1cm makro funkcí, technologií HDR III Enhancement a režimem rychlého snímání.

Cena fotoaparátu GH700 je 4.249 Kč bez DPH.

O společnosti BenQ Europe

BenQ Europe, regionální zastoupení společnosti BenQ Corporation s centrálou v Nizozemí, působí na hlavních evropských trzích včetně Rakouska, zemí Beneluxu, střední a východní Evropy, Francie, Německa, Itálie, severských zemí, Ruska, Španělska, Švýcarska a Velké Británie. V duchu hesla této značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“ nabízí BenQ Europe širokou škálu produktů s integrovanými technologiemi: digitální projektory, LCD monitory, LCD TV a digitální fotoaparáty. Díky spojení nadšení a profesionality, dokonalosti a realizace, péče a příspěvků je BenQ jedničkou na světovém trhu DLP projektorů a patří mezi 3 firmy s největším podílem na trhu projektorů ve více než 22 zemích Evropy.

Kromě toho je společnost BenQ Europe specialistou na LED monitory a patří mezi 5 firem s největším podílem na trhu monitorů v různých zemích, jako je například Rakousko, Rusko a Švédsko.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Chci si na Vánoce pořídit nějakou optiku, ale nevím, zda by např. tento Benq splnil i ta nejtajnější přání. 🙂

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy