Novinky ze světa IT >

Bezdrátový disk Buffalo HDW-P550U3

Japonská společnost Buffalo zahájí prodej externího disku, který v sobě skrává také WiFi připojení. Jeho jméno zní HDW-P550U3 a bude dostupný za pár týdnů v Japonsku.

A co že v přepočtu za  6 200 korun dostaneme?Tento úložný a prostorný disk podporuje USB 3.0 rozhraní a zmíněnou bezdrátovou technologii WiFi, což vám umožní přistupovat k vašim datům bezdrátově. Disk ale také v těle skrývá 2 860 mAh baterii, která propůjčí až 4,5 hodiny provozu. A co víc.

Produkt je také kompatibilní s iOS a Android operačními systémy, což dává prodejnosti širší perspektivu a naději na úspěch.

Buffalo HDW-P550U3 je tedy kvalitním řešením na cesty, kdy k datům potřebujete přistupovat i bez nutnosti elektrické zásuvky. Dalším plusem  se jeví bezdrátový přenos dat, jež uštědří minimálně jeden kabel. Právě tento model bude dostupný s velikostí 500 gigabajtů, což nasytí běžné a na kapacitu nenáročné uživatele.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >