Tiskové zprávy

Bezplatná služba Sony 3D Experience

Sony spouští novou službu internetového videa na přání „3D Experience“ nabízející propagační videoklipy pro televizory „BRAVIA“ a Blu-ray zařízení vybavené technologií 3D.

Společnost Sony oznámila spuštění „3D Experience“ – nové, bezplatné streamovací služby na přání nabízející celou řadu propagačních videoklipů a obsahu na ukázku, mimo jiné ukázky z filmů „HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI – Část 1 a 2“, v úžasném 3D.

Služba bude od 6. prosince dostupná pro majitele televizorů Sony „BRAVIA“ vybavených technologií 3D*, 3D přehrávačů Blu-ray disků od Sony a systémů domácího kina s přehrávačem Blu-ray disků, a to okamžitě po nákupu zařízení a bez registrace.

sony 3d

„3D Experience“ poskytne okamžitý přístup k rozsáhlé nabídce 3D videoklipů a ukázkového obsahu nejrůznějších žánrů včetně filmů, hudby, sportu a dokumentaristiky. Při spuštění nabídka obsahuje přibližně 50 3D titulů včetně například výběru scén z filmů „HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI – Část 1 a 2“, ukázek z filmů jako „Úžasný Spider-Man“ a “Arthurovy Vánoce”, propagačních hudebních klipů nebo výběru toho nejlepšího z Wimbledonu 2011.

Do budoucna Sony plánuje nabídku 3D obsahu rozšiřovat a nabízet službu „3D Experience“ majitelům obsahu jako fórum, na kterém mohou nabízet svůj 3D obsah.

Prostřednictvím služby „3D Experience“ Sony nabídne uživatelům možnost aktivně si vyzkoušet nejrůznější typy 3D obsahu a rozšířit si své zkušenosti s trojrozměrným obrazem.

  • Doporučená rychlost internetového připojení 10 Mbps /pro Velkou Británii: minimum 6 Mbps, doporučeno 10 Mbps/
  • 3D televizory BRAVIA s technologií „BRAVIA Internet Video“ jsou v prodeji od r. 2010.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Telky od Sony mohu jen a jen doporučit. Dlouholetá zkušenost.

  2. Ano kupil som si v decembri 2011 Sony Bravia HX925 a poviem vam ze je to skvost 3D TV! Ano odporucam kupit tento produkt od SONY. Mam skylink kartu v TV tunery a nema to chybu ked nepotrebujeta na satelit dalsie zariadenie. Obraz a zvuk je to naj co som kedy videl a pocul.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy