> Hardware> Novinky ze světa IT

CeBIT 2010 ala Biostar T-Series

Do jaké základní desky zasadit svůj procesor? Pokud se vám zamlouvají desky od této společnosti čtěte dále, Biostar přinesla pod svým jménem na CeBIT 2010 základní desku s produktovým označením T-Series pro nadcházející chipsety AMD 890FX + SB850.

T-Series s čipem TA890FXE byla vystavena na probíhajícím veletrhu CeBIT, zatím bez chladicí soustavy chipsetu a jiných částí. Podporuje stávající a budoucí procesory socketu AM3 včetně Phenom II X6. Čipová sada 890FX – čtyři PCI-Express 2.0 x16 sloty s podporou ATI CrossFireX technologie, kromě dvou starších PCI slotů.

Jižní můstek SB850 – šest SATA 6 Gb/s portů, z toho pět jsou vnitřní, pravděpodobně jeden externí. Přídavné paměťové řadiče disků od VIA, IDE konektor. 7.1 HD Audio, Gigabit Ethernet, FireWire. TA890FXE bude údajně později a to v dubnu.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Hardware