» Hardware» Ze světa IT

Biostar a základní deska TZ77B ATX

Levných věcí v hardwarovém světě není nikdy dost. Základní desky Biostar jsou dostatkovým zbožím, což podpořil model TZ77MXE, který byl představen na webu před nedávnem.

Tento článek bude ale o dalším nadějném modelu, TZ77B v ATX rozměrech. Stejně jako jeho předchůdce bude socket LGA 1155 propůjčovat procesorům Intelopět jest postavena na čipové sadě Z77.

Základní deska nabízí čtyři DDR3 paměťové sloty až do kapacity 32 GB, jeden PCI Express 3.0 x16, jeden PCI Express 2.0 x16, dva PCI Express 2.0 x1 a dva PCI sloty. Z hlediska konektivity poskytne dva porty SATA 6.0 Gbps, čtyři SATA 3.0 Gbps, gigabitový Ethernet, čtyři USB 3.0 a osm USB 2.0 portů.

Rychlé SATA porty s vysokou propustností v této době umí plnohodnotně využít SSD disky, které se je nebojí řádně provětrat. To má za následek lepší odezvu systému a samozřejmě se změna projeví i na klesající spotřebě. Biostar TZ77B je nyní k dispozici za sto dolarů, v přepočtu s aktuálním kurzem 1 900 Kč.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

    Mohlo by se Vám líbit

    Komentuj článek »

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky » Hardware