> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT

BlackBerry P’9531 v rytmu Porsche

Research In Motion a další stylovka na scéně mezi chytrými telefony. Manažerské BlackBerry přidává i trošku luxusního designu v rychlosti Porsche, jedná se o model P’9531.

Tento vydařený produkt bude pohánět procesor na taktu 1.2 GHz, smartphone nám dopřeje až 8 gigabajtů místa pro data a stylovou QWERTY klávesnici. Nic nemění na tom, že se tento kanadský výrobce spojil s designovým studiem Porsche Design a vytvořil tak perličku na dortu mezi luxusními telefony.

Porsche Design Electronics se specializuje na inovativní technologie a spousty funkcí. Použité materiály a nadčasový vzhled je u této společnosti na denním pořádku. Řečeno jinak – design, který spojuje lidi.

Operační systém BlackBerry 7 propůjčí hned několik základních vylepšení pro bezproblémový chod přístroje. Těšme se na hlasové vyhledávání a také rychlejší webový prohlížeč s podporou HTML5. BlackBerry P’9531 se na trhu ještě neukáže, ale můžeme se začít těšit na kovový obal a další High-End trendy.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] Jmenuje se Xperia neo L a jedná se o produkt pro méně náročné uživatele. Můžeme zde ještě nakousnout Xperii Sola, jedná se o další významný přírůstek s šikmookými kořeny. Nezapomeneme do této rubriky zavést i manažerské telefony Research In Motion. Jedna stylovka na scéně mezi chytrými telefony si taktéž zaslouží ovace. BlackBerry přidává i trošku luxusního designu v rychlosti Porsche, jedná se o model P’9531. […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony