> Internet

Bleskmobil: První český virtuál zde

Určitě jste již zaregistrovali nového mobilního operátora, který se schovává pod křídly jednoho z největších operátorů v České republice. Určitě tušíte, o kom dnes budeme psát. Ano, je to první mobilní virtuální operátor, který bude brouzdat na páteřních sítích české společnosti Telefónica O2.

Bleskmobil: První český virtuál zde

Bleskmobil: První český virtuál zde

Jdeme se tedy podívat, co Bleskmobil nabídne českým občanům a co hlavně, kolik nás jeho služby budou stát. V rámci České republiky se ode dneška volá za 2,50 Kč/min. do všech sítí, SMS nás vyjde na 1,50 Kč také do všech sítí. A kde že si mohu tuto předplacenou kartu pořídit? SIM karta je dostupná a ke koupi prostě tam, kde je k zakoupení časopis Blesk, prostě tam, kde najdete logo tohoto operátora.

V trafikách a u terminálů Sazka

K zakoupení tedy bude na více jak 6000 místech v ČR, v trafikách a u terminálů Sazka. Samozřejmě si můžete SIM kartu objednat přímo v eshopu operátora. Dobíjet lze poté prostřednictvím dobíjecích kupónů, pomocí terminálů Sazka na benzínových stanicích a v hospodách vybavených terminálem. Jak dobíjet z kupónu? Vytočte na displeji kód ve tvaru *102*(14 místný kód kupónu)# nebo si dobijte kredit prostřednictvím hlasové (*61) nebo internetové samoobsluhy.

Pro stávající uživatele také Bleskmobil nabízí přechod se stávajícím číslem, vše se pak děje prostřednictvím formuláře, kde buďto pomocí SMS zprávy a nebo pomocí přihlášení s heslem obdržíte další instrukce, jak pokračovat v převodu stávajícího čísla.

SIM kartu Bleskmobilu aktivovat mobilní internet

Operátor ve svých službách nabízí také možnost si na SIM kartu Bleskmobilu aktivovat mobilní internet, ale dle prvních referencí a komentářů nesklízí tato služba moc velký ohlas. Spíše se jedná opět o předraženou službu, která svým FUPem opět sahá k hranici vykořisťování. Kompletní ceník prvního českého virtuálního operátora můžete stahovat prostřednictvím tohoto odkazu.

Jak na tom bude distribuce microSIM karet a dalších úskalí dnešních moderních technologií? Bude hrát v potaz to, že operátor nemá kamenné prodejny, kam zajít pro radu? Bude pro uživatele překážkou kratší doba vypršení kreditu? Určitě se o své první poznatky s tímto operátorem podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty ke sdílení dejte vědět o této novince i svým přátelům, děkujeme a budeme moc rádi.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  3 x komentář, přidáš se?

  1. Jde o to, zda se opravdu jedná o prvního českého virtuálního operátora, aby to nebyla nějaká fraška. No uvidíme, zda se dočkáme nějakých dalších informací o tom, co si do svého telefonu vůbec vložíme.

  2. […] článek není první, co jsme na tomto internetovém webu napsali. Zde si můžete přečíst první report o Bleskmobilu, který byl směřován právě na prvního virtuála v České republice. A je to vůbec první […]

  3. Určitě se to jeví jako velká úspora, každopádně je záměr o postavení operátora zahalen spoustou nejasností. Myslel jsem, že to bude plnohodnotný virtuální operátor ale zdá se mi to jako mediální fraška společnosti O2. Škoda.

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Internet