Internet

Bleskmobil: První český virtuál zde

Bleskmobil SIM karta

Určitě jste již zaregistrovali nového mobilního operátora, který se schovává pod křídly jednoho z největších operátorů v České republice. Určitě tušíte, o kom dnes budeme psát. Ano, je to první mobilní virtuální operátor, který bude brouzdat na páteřních sítích české společnosti Telefónica O2.

Bleskmobil: První český virtuál zde

Bleskmobil: První český virtuál zde

Jdeme se tedy podívat, co Bleskmobil nabídne českým občanům a co hlavně, kolik nás jeho služby budou stát. V rámci České republiky se ode dneška volá za 2,50 Kč/min. do všech sítí, SMS nás vyjde na 1,50 Kč také do všech sítí. A kde že si mohu tuto předplacenou kartu pořídit? SIM karta je dostupná a ke koupi prostě tam, kde je k zakoupení časopis Blesk, prostě tam, kde najdete logo tohoto operátora.

V trafikách a u terminálů Sazka

K zakoupení tedy bude na více jak 6000 místech v ČR, v trafikách a u terminálů Sazka. Samozřejmě si můžete SIM kartu objednat přímo v eshopu operátora. Dobíjet lze poté prostřednictvím dobíjecích kupónů, pomocí terminálů Sazka na benzínových stanicích a v hospodách vybavených terminálem. Jak dobíjet z kupónu? Vytočte na displeji kód ve tvaru *102*(14 místný kód kupónu)# nebo si dobijte kredit prostřednictvím hlasové (*61) nebo internetové samoobsluhy.

Pro stávající uživatele také Bleskmobil nabízí přechod se stávajícím číslem, vše se pak děje prostřednictvím formuláře, kde buďto pomocí SMS zprávy a nebo pomocí přihlášení s heslem obdržíte další instrukce, jak pokračovat v převodu stávajícího čísla.

SIM kartu Bleskmobilu aktivovat mobilní internet

Operátor ve svých službách nabízí také možnost si na SIM kartu Bleskmobilu aktivovat mobilní internet, ale dle prvních referencí a komentářů nesklízí tato služba moc velký ohlas. Spíše se jedná opět o předraženou službu, která svým FUPem opět sahá k hranici vykořisťování. Kompletní ceník prvního českého virtuálního operátora můžete stahovat prostřednictvím tohoto odkazu.

Jak na tom bude distribuce microSIM karet a dalších úskalí dnešních moderních technologií? Bude hrát v potaz to, že operátor nemá kamenné prodejny, kam zajít pro radu? Bude pro uživatele překážkou kratší doba vypršení kreditu? Určitě se o své první poznatky s tímto operátorem podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty ke sdílení dejte vědět o této novince i svým přátelům, děkujeme a budeme moc rádi.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Jde o to, zda se opravdu jedná o prvního českého virtuálního operátora, aby to nebyla nějaká fraška. No uvidíme, zda se dočkáme nějakých dalších informací o tom, co si do svého telefonu vůbec vložíme.

  2. Určitě se to jeví jako velká úspora, každopádně je záměr o postavení operátora zahalen spoustou nejasností. Myslel jsem, že to bude plnohodnotný virtuální operátor ale zdá se mi to jako mediální fraška společnosti O2. Škoda.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet