Ze světa IT

Tablet: Bolt s Androidem v 8 palcích

Jeden z čínských eshopů jménem Chinavasion.com do svého repertoáru zařadil 8 palcový tablet jménem Bolt, jedná se produkt se systémem Android 4.0 ICS, a my se teď jdeme podívat na jeho podrobnější specifikaci. Osloví potenciální kupce nejen ve východních zemích?

Bolt-Android-ICS-Tablet

Jak jsme napsali výše, tablet vlastní 8″ dotykový displej s bodovým rastrem 800 x 600 pixelů. Na desce tištěného spoje se nachází 1.2 GHz procesor ALLWINNER A10 Cortex A8, 1 GB DDR3 RAM a paměťový čip o celkové kapacitě 8 gigabajtů. Přítomný je i slot pro karty microSD až do kapacity 32 GB. 115 dolarů /2 200 Kč/ je za tyto parametry velice lákavá cena, jdeme dále.

Na přední straně mobilního produktu najdeme 0.3 MP kamerku, zadní digitální fotoaparát bohužel chybí. Nicméně produkt dále podporuje 1080p Full HD video přehrávání, podporu Adobe Flash, WiFi a HDMI port právě pro zprostředkování obrazu na jakoukoliv Smart TV. V těle Boltu je ještě ukryt akumulátor o kapacitě 3 500 mAh, jež propůjčí až 10 hodin v pohotovostním režimu a nebo 4 hodiny v náročném provozu.

Je pro vás vůbec tento méně známý výrobek v rozměrech 200 x 155 x 12 mm s váhou 400 gramů lákadlem ke koupi a nebo sáhnete třeba po novém Nexu 7 od Googlu? Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem, budeme jedině rádi. Děkujeme, že čtete právě tuto novinku a rádi bychom vás pozvali do naší nové skupiny na Google+.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT