SoftwareZe světa IT

Call of Duty: Black Ops je zde!

Call of Duty: Black Ops

Po první ukázce nového dílu většina fanoušků očekává naprostou pecku ve světě her. Dokonce podle informací má být díl jménem Black Ops rozdílný od předchozího dílu, jako dřívější velepokrok mezi Call of Duty 2 a prvním Modern Warfare.

Utajené operace

V roli člena ze skupiny Studies and Operations Group, kterou tajně podporuje CIA budete mít v každé misi svůj tajný úkol. Ve hře si dokonce zahrajeme i za více rozdílných postav, takže příběh by mohl být více pestrý. Základ děje by se měl točit především okolo dvou postav.

Průběh hry se bude odehrávat okolo bojů během Studené války. Tento konflikt je vybrán prý proto, že se v té době odehrávaly mise, o kterých nemá nikdo ani potuchu. Hned po skončení byly smeteny ze stolu aby se o nich nikdo nedověděl. S vývojem gamesy také vypomáhají dva váleční veteráni. Prvním z nich je major John Plaster z dřívějšího SOG komanda a tím druhým je Sonny Puzikas, který během Studené války dělal pro ruskou tajnou službu.

Světlé momenty hry

V bojích se to bude hemžit vojáky s umělou inteligencí, která nezná hranic. Autoři hry slíbili, že během misí budou dostupné posily, které se budou objevovat podle stavu situace při vaší hře. Zpestřením je možnost své protivníky nebo civilisty využít jako živý štít, to jest trošku přitažené za vlasy. Další známou klasikou je, že během singleplayeru dojde i na Bullet-Time momenty, ve kterých budeme moci velice efektivně zabíjet enemy.

call of duty black ops freebit3

Náplň misí v Black Ops

Mise ještě nejsou zcela odhaleny, ale Treyarch již stihl prozradit pár náplní v misích. Nebudou chybět podzemní tunely, které snad nechyběly ani v jediné hře z Vietnamu. V další úrovni se budeme brodit řekou Huong pouze s nožem v ruce ve stylu Ramba. V misi Victor Charlie bude sestřelen spojenecký vrtulník, a vám nezbyde nic jiného, než se k troskám dostat co nejrychleji. Pak musíte zachránit posádku, která se spolu s heli začne potápět. V misi Payback bude třeba zabít nepřátelskou posádku vrtulníku a poté s ním ostřelovat nepřátelsky vyhlížející lodě. V prvním oficiálním traileru jste si mohli všimnout, že se objeví ve hře i známý letoun SR-71 Blackbird s jehož pomocí budete navigovat skupinu vojáků, kteří se musejí vyhnout kontaktu s nepřítelem v pohoří Ural.

Zbraně

Se zbraněmi se prý rozsype pytel. Zatím byla odhalena kuše se zaměřovačem, která se má stát hojně používanou zbraní. Novinkou bude zápalná munice do brokovnice Spas-12 a také se můžeme těšit na raketomet M2O2 Grim Reaper. Ve hře bude hrát hlavní roli upgrade munice a zbraně pro vojáky Black Ops.

call of duty black ops 6 freebit

Tři v jedné

Podle Treyarchu je nové Call of Duty jako tři hry v jedné. Je kladen důraz na singleplayer, multiplayer i kooperaci. O multiplayerové části hry se toho ještě příliš neví. K dispozici bude podpora dedikovaných serverů. Kooperace pro dva až čtyři hráče a hromada on-line módů. Mapy pro hru více hráčů budou podobné singleplayerovým, ale některé budou úplně zbrusu nové.

Věřím, že tuhle pařbu si jen tak někdo nenechá ujít. Všechny série jsou velmi povedené, hrané a vryty do hráčského světa.

Call of Duty: Black Ops má vyjít 11. listopadu pro PC, PS3 a Xbox 360.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

2 Comments

  1. Thanks for your info, I will be checking in… Thanks

  2. To je úplně nej hra, co vymysleli, Cod Black Ops upe cool a ten ZOMBIE mod, to se jim fakt povedlo.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software