Mobilní telefonyZe světa IT

CAT: Těžkooděnec s Androidem 2.3

Pokud hledáte chytrý telefon na dvě SIM karty, s kterým můžete zatloukat hřebíky nebo se po něm projet s autem, máme zde jedno nerozbitné mobilní řešení. Telefon od výrobce stavebních strojů jsme tu ještě neměli, ale jak se říká, vše je jednou poprvé. Představujeme značku CAT s odolnou certifikací IP 67.

Odolný telefon CAT B10 s Androidem 2.3

Již podle obrázku výše je patrné, že se tento smartphone neřadí mezi obyčejné prodejní kusy. Díky dokonalému utěsnění je tak voděodolný po dobu 30 minut v hloubce až jednoho metru. Displej má velikost 3,2 palce s rozlišením 320 x 480 bodů, což z něj nedělá žádného high-endového krasavce. Ještě doplním, displej  je chráněn speciálním sklem Asahi Glass, jedná se o vydařenou konkurenci technologie Gorilla Glass.

V těle obrněnce se skrývá 800 MHz procesor, který je opět závislý na kapacitě výrobcem vložené baterie a operační paměti 512 MB. Ta je na dnešní mobilní poměry dostačující, její kapacita sahá k hodnotě 2 000 mAh. Na zadní straně se pyšní 5 megapixelový fotoaparát vybavený také přisvětlovací LED diodou, spoušť je ale opět dotyková.

Co můžeme chytrému mobilu vytknout, CAT B10 je opravdový telefon na stavbu, prostě tam, kde se to jen hemží vnějšími vlivy. Nejedná se o parádu na konferenční stůl či o lákadlo na slečny v klubu. Nicméně si tento mobilní produkt s Androidem může své zastánce najít mezi bagristy, kteří nosí čepici CATu, a v hospodě se mohou pochlubit vhozením telefonu do půllitru s pivem.

Používáte obří stroj a právě tento doplněk vám chybí? Podělte se tedy o doplňující informace či drobné recenze do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Sledujte také autora tohoto příspěvku pomocí účtu na Twitteru či Google+ a nebo navštivte naši novou stránku na G+. Děkujeme a budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Kolko stoi? Take nieco potrebujem, dakujem za info.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony