Ze světa IT

Dominantní MSI Wind U160

MSI a jeho vlajková sestava šesti hlavních řad notebooků se skládá z téměř 30 modelů – Booth C38 a Hall 17, které budou představeny na veletrhu CeBIT 2010 v Hannoveru.

CeBIT, největší světová mezinárodní IT show bude probíhat od druhého do šestého března, máme se tedy na co těšit. Mezi novými produkty se ukáže dominantní MSI Wind U160 a X-Slim X620. GT660 a 3D GE600 – herní notebooky, které se chlubí vynikajícím zvukem a vizuálními efekty. Jsou navrženy ve spolupráci s jedním z nejvýznamnějších světových výrobců ozvučení.

msi wind u160

V roce 2010 se očekává značný růst na světovém trhu s notebooky, MSI bude stavět na dvaceti tří leté zkušenosti v oblasti designu a technologie v rozvoji notebooků, tu bude preferovat i na CeBITu 2010 v německém Hannoveru. Prezident společnosti Joseph Hsu vysvětluje, že notebooky značky MSI pokračovali v růstu tržeb i v loňském roce přes světovou hospodářskou krizi.

S ohledem na letošní očekávané hospodářské oživení společnost vidí ve hvězdách čtyřiceti až padesáti procentní nárůst. MSI pokračuje ve své dlouholeté tradici a chlubí se svým ovocem, které podstupuje vyspělému technickému výzkumu a prochází kvalitní vývojovou prácí.

U160 – Elegantní a inovativní, High-End, vysoce výkonný a nejnovější notebook vybaven procesory Intel Quad Core i7. Ultra-tenká X-Slim série, delší výdrž baterie a vynikající multimediální funkce. X360, první notebook na světě s procesorem Intel Arrandale-ULV a X620, který se může pochlubit nejen vynikajícím zvukem ale i vizuálními efekty. V Německu obdržel iF Product Design Award pro rok 2010. Pokud jde o netbook, MSI podařilo vyřešit problém, s kterým se trápilo. Slim baterie a nízká výdrž. Řešení? Wind U160 a 15 hodin provozu.

C Series nabízí nejvíce stylový design a nejlepší poměr výkonu k ceně. Intel Core i5 – vysoký výkon procesoru, včetně CR720 a CR620. Pro podnikatele a jednotlivce ta pravá volba.

X620 – Atraktivní, elegantní a tenký, GPU Boost – inteligentní technologie řízení spotřeby, Pro Cinema s vysokým rozlišením, moderní technologie, stereo a cena, to je to pravé pro standartní uživatele, kteří rádi cestují.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT