Novinky ze světa IT >

Nové MacBook Airy mají být levnější

Apple dle nepodložených informací chystá cenovou bombu pro své příznivce. Příchod nových MacBooků Air bude tak lehký, že ho unese i vaše peněženka.

Nové ultratenké Airy se dle informací mají vejít do 18 000 korun, což na poměry z Cupertina zní opravdu velice lákavě.

Jablečný trh tak díky tomu ožije i pro méně majetnější vrstvy populace. V kalifornských kancelářích jim asi docvaklo. Ultrabooky mají velký potenciál a proto je ho třeba využít, tím se rozšiřuje mobilní segment i zisky.

V dnešních dnech je nejlevnější model s úhlopříčkou 11,6 palce k mání za 23 490 Kč, což strhne cenu o skoro 6 tisíc korun. Jestli se tato informace vyplní, můžeme se těšit na další spokojené zákazníky Applu.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  2 x komentář, přidáš se?

  1. […] Spolu s pátou řadou iPhonů se na trh dostane ještě pár produktů, které snad neskončí ve zdejší moštárně. Apple totiž přinese novou a hlavně levnou generaci tenkých MacBook Airů. […]

  2. […] WWDC 2012 přinese a na co se máme těšit? Asi prvním průlomem se jeví začátek prodeje cenově dostupných MacBook Airů. Dalšího přestavení se bude těšit také novinka jménem iPod shuffle. Dostupný bude v […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Novinky ze světa IT >