Ze světa IT

CES 2013: Nová repra od Samsungu

Samsung na veletrhu CES 2013 bude určitě taktéž přítomný, a nejen v sekci smartphonů, chytrých televizí či spotřební elektroniky. Můžeme se těšit i na celou řadu audio produktů. Loňský CES přinesl různá audio zařízení, třeba model Samsung DA-E750.

Zaměříme se ale určitě na přicházející modely, právě na ty, který CES 2013 přivede do podvědomí návštěvníků veletrhu. Jedním z nich bude soundbarový model DA-F60. Samsung DA-F60 je postavený na Bluetooth technologii a apt-X kodeku, který nabízí lepší kvalitu zvuku, pokud ho tedy váš tablet nebo smartphone podporuje.

Reproduktory Samsung DA-E750
CES 2013: Nová repra od Samsungu

U tohoto produktu se můžeme těšit i na oblíbené NFC, díky němuž je spárování s kompatibilními telefony opravdu bleskové. Nový model je taktéž kompatibilní s SoundShare platformou od Samsungu, což znamená, že může být použit jako TV reproduktor s určitými televizory. Nicméně však pochybuji o jeho kvalitním doprovodu. Tento model má i vestavěnou baterii, což slibuje zvukový projev na cestách.

Stereo reproduktor Samsung DA-F60

Samozřejmě, že společnost na CES nepřiveze pouze tyto produkty, můžeme se těšit třeba na 7.1 kanálové prostorové soustavy či kvalitně zpracované Blu-Ray přehrávače /BD-F7500/ s 3D podporou. Na veletrhu se objeví i model Samsung HW-F750, který nabízí vakuovou trubici a 1″ výškové reproduktory zapuštěné v soundbaru.

Standardně vyhlížející zvukový systém vlastní také technologii Samsung SoundShare, takže je tyto stereo reproduktory možné připojit bezdrátově přes Bluetooth k Samsung TV, navíc repra vlastní i funkci Samsung Airtrack, která automaticky zapne zvukový bar, pokud zapnete váš televizor či se na vstupu objeví nějaký přicházející signál.

Nechme se tedy překvapit, co letošní CES 2013 přinese za audio zařízení nejen od společnosti Samsung a buďme naladěni na tu správnou vlnu nekončících novinek právě z Las Vegas, kde se začne otřásat zem již příští týden.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT