Tiskové zprávy

Chcete si zdigitalizovat fotky? Rollei DF-S 310 SE je skener negativů a diapozitivů

Rollei logo
Foto: Rollei

Rollei uvádí na náš trh nový model skeneru negativů a diapozitivů Rollei DF-S 310 SE. Skener ocení všichni, kteří si chtějí doma zdigitalizovat své rodinné vzpomínky zachycené na tradiční film či diapozitivy. DF-S 310 SE je lehký a kompaktní skener s 2,4“ displejem pro náhled a úpravu fotek a s integrovanou paměti 128MB. Díky tomu je možné skener používat zcela samostatně bez připojení k PC a je tedy možné ho převážet a skenovat například i na návštěvě u příbuzných a kamarádů. Díky rychlému zpracování, až 20 skenovaných snímků za minutu, je archivace starých fotek snadná a časově nenáročná.

TZ Rollei DF S 310 SE

Chcete si zdigitalizovat fotky? Rollei DF-S 310 SE je skener negativů a diapozitivů

Společnost Rollei uvádí na náš trh nový model skeneru negativů a diapozitivů Rollei DF-S 310 SE. Skener ocení všichni, kteří si chtějí doma zdigitalizovat své rodinné vzpomínky zachycené právě na tyto formáty. Rollei DF-S 310 SE je lehký a kompaktní skener s 2,4“ displejem pro náhled a úpravu fotek a s integrovanou paměti a díky tomu je možné skener používat zcela samostatně bez připojení k PC. Umožňuje snadné skenování, diapozitivů, negativů, 8mm filmů a snímků na 110 filmu. Navíc jej lze využít jako alternativu diaprojektoru, je totiž vybaven kompozitním video výstupem umožňujícím připojení k televizi nebo projektoru.

Širokému příslušenství, které je součásti balení umožňuje snadné skenování, diapozitivů, negativů, 8mm filmů a snímků na 110 filmu. A to vše ve vysoké kvalitě díky 14 megapixelovému senzoru, který zachytí i ty nejmenší detaily. O přesné umístění snímku do skenovací polohy se starají podavače určené pro daný formát filmu. Skener je vybaven slotem pro SD kartu podporující kapacitu až 32GB, umožňující uložení snímků.

Rollei DF-S 310 SE je samozřejmě možné také standardně připojit k počítači s operačním systémem Windows nebo MAC OS. Pro uživatele, kteří mají rádi atmosféru promítání diapozitivů, ale již nemají diaprojektor, je skener Rollei ideálním řešením. Skener je vybaven kompozitním video výstupem umožňujícím připojení k televizi nebo projektoru. Cena je trhem stanovena na 3490 Kč. Zdigitalizujete si své domácí fotografie?

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy