Tiskové zprávy

Čištění sluchátek: Zde je návod, jak to udělat správně

freebuds-3i
Foto: huawei.com, Tag: Huawei

Sluchátka jsou našimi každodenními společníky, takže svou oblíbenou hudbu můžeme poslouchat kdekoli. Aby bylo zajištěno, že budou dlouhodobě podávat vždy stejný výkon, je třeba s nimi zacházet opatrně a čas od času je čistit. Téma, které se zvláště u sluchátek do uší zdá komplikované a kde je malá perspektiva. Ale samo o sobě není těžké vyčistit sluchátka do uší a další modely. Jak to děláte správně

Odkud to znečištění vlastně pochází?

Znečištění postihuje především všechna sluchátka, ale zvláště sluchátka do uší jsou extrémně náchylná na všechny druhy nečistot. Ušní maz se vyskytuje přirozeně, stejně jako bakterie a jiné nečistoty. U sluchátek přes uši je méně ušního mazu, ale potu, zvláště v létě.

Po dlouhé době používání bez čištění vypadají sluchátka jako skutečný spinner. A výsledkem je nejen to, že se v důsledku toho stanou nehygienické, ale také to, že může být omezeno pohodlí při nošení a kvalita zvuku. V horším případě dokonce sluchátka do uší přestanou fungovat úplně. Proto je důležité čas od času vyčistit vaše bezdrátová sluchátka, jako jsou Freebuds 3i.

Jaký je nejlepší způsob, jak to udělat s různými sluchátky?

Zejména u drahých a kvalitních sluchátek je extrémně nepříjemné, pokud se vlivem znečištění rozbijí nebo hůře zní. Co se týče čištění, jsou na každý typ sluchátek kladeny zhruba stejné požadavky. V žádném případě nepoužívejte tekoucí vodu v blízkosti technologie a zdržte se používání agresivních chemikálií, které mohou poškodit materiály. Obojí je tedy extrémně kontraproduktivní. To platí pro všechny konstrukční metody a dokonce i pro voděodolná sluchátka – jako je freebuds 3i cena. Jejich technika také netoleruje, když je držíte pod tekoucím kohoutkem.

Jako pomůcku pro čištění lze použít suchý, čistý hadřík, vatový tampon nebo párátko, lehký stlačený vzduch, studený vzduch s fénem nebo jednoduše foukat. Vlažnou vodu s mýdlem i bez něj můžete použít, pokud například sundáte měkký silikonový nástavec z pouzdra sluchátek do uší a vyčistíte je, aniž by se voda dostala do kontaktu s elektronickými součástkami. Přesný postup čištění závisí na příslušném provedení. Čištění sluchátek Huawei Freebuds by bylo jiné než čištění jiného typu sluchátek.

Vyčistěte sluchátka do uší

Protože výrobci dobře vědí i to, že se sluchátka do uší mohou rychle zašpinit, náhradní nástavce jsou součástí dodávky a lze je zakoupit i jednotlivě. Pokud si ale nechcete pravidelně kupovat nové nástavce, můžete si sluchátka do uší jednoduše sami pečlivě vyčistit.

Chcete-li to provést, odstraňte eseje, např. B. gumové nebo silikonové polštářky bez technologie, které jsou s největší pravděpodobností a pravděpodobně budou znečištěny ušním mazem. Ty lze dobře čistit mýdlem a vodou. Odolné nečistoty lze snadno odstranit vatovým tamponem nebo párátkem. Dávejte však pozor, abyste materiál nepoškodili. K drahým sluchátkům se často dodávají speciální čisticí prostředky; Můžete je samozřejmě používat bez obav z materiálních škod. Samotná sluchátka jsou poté pečlivě vyčištěna suchým hadříkem a bez vody nebo mýdla / chemikálií.

Je také v pořádku mírně navlhčený hadřík. Pokud jsou i jemné póry mřížky ucpané, můžete zkusit tuto špínu odfouknout. V opačném případě může pomoci lehký stlačený vzduch nebo fén se studeným nastavením. Pokud ani to nepomůže, můžete pevně nalepit lepicí proužek a pokusit se špínu stáhnout lepicím proužkem. Pokud je vše čisté a zejména nástavce jsou po mokrém čištění suché, můžete je nasadit zpět na pouzdro.

Čištění bezdrátových sluchátek, jako jsou Huawei Freebuds, není zdaleka tak složité, jak se zdá. Abyste zabránili znečištění, můžete sluchátka po každém použití opatrně otřít čistým hadříkem a přímo odstranit viditelné nečistoty.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy