Ze světa IT

Konference WebExpo Praha 2010

Další ročník známé konference WebExpo se bude konat opět rukou v ruce s Provozně ekonomickou fakultou ČZU. Bude probíhat ve dnech 23. – 25. září roku 2010 v našem hlavním městě. Původně ohlášený říjnový termín je zaměněn za zářijový, abychom pro Vás mohli zajistit nerušené prostředí těsně před začátkem školního semestru právě na této pražské fakultě. První den bude v celku nabitý, dopoledne budou probíhat workshopy a večer je v plánu warm up party.

Druhé dva dny budou plnohodnotné v rytmu konference. První registrace na konferenci budou otevřeny na začátku července. Ti, kteří odebírají newsletter budou mít 20 % slevu na vstupném. Stejnou slevu mohou získat také Vaši přátelé, pokud se do té doby do newsletteru zaregistrují na této adrese. Prvních 200 platících účastníků WebExpa dostane dárek – knihu dle vlastního výběru z nabízených titulů.

Praha přivítá několik zajímavých zahraničních hostů: Peter-Paul Koch – autor legendárního serveru Quirksmode.org a js/css guru, Fabien Potencier – autor Symfony frameworku, Brion Vibber – bývalý CTO Wikimedia, zazní zde i jméno Robert Lemke – autor FLOW3 frameworku.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT