» Software

CorelDRAW Graphics Suite X5

Corel dnes uvolnil novou verzi sady CorelDRAW, profesionálních grafických aplikací. V X5 najdeme více než padesát nových a vylepšených funkcí. Podle svého tvůrce, CorelDRAW Graphics Suite X5 je aktualizace, která vypiluje správy barev, podporu Windows 7 a optimalizace touch-screen. Dále podpoří lepší kompatibilitu souborů, vylepšení webové grafiky, animační nástroje, video návody plus nové aplikace – Corel CONNECT.

Corel CONNECT, co dělá a co umí? Je to vlastně synchronizace CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT aplikací tak, aby umožnily rychlý přístup k obsahu počítače, sítě nebo disku. CONNECT také umožňuje uživatelům snadno spolupracovat a vyměňovat si soubory s klienty a kolegy.

CorelDRAW Graphics Suite X5 je dostupný za 360 €, dále je tu možnost pro uživatele předchozích verzí, právě oni mohou získat aktualizovaný balíček za necelých 140 €.

Martin Kohout
BIO » Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony.

    Doporučeno pro vás »

    Komentuj článek »

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky » Software