Hardware >Novinky ze světa IT >

Corsair přináší 32 GB set RAM modulů

Pokud máte doma výkonný počítač, určitě jste nešetřili na operačních pamětech. Pokud ano a chtěli by jste to napravit, máme řešení. Společnost Corsair totiž přináší 32 gigabajtový set modulů CMD32GX3M4A1600C9.

V rámci série PLATINUM DOMINATOR tento nový paměťový modul PC3-12800 pracuje na voltáži 1.50 V s frekvencí 1600 MHz a latencí 9-9-9-24. Patentovaná DHX Cooling technologie, která se může pochlubit vynikajícím chladicím výkonem podporuje také integrovaný nástroj Corsair Link pro připojení externího coolingu.

Je asi patrné, že se jedná se o high-end model, který lze vymazlit LED světelnými efekty a je navržen tak, aby bylo možné přinést nejlepší výkon na platformách procesorů Intel Core i7/i5/i3 s čipsetem Intel X79.

Čip DOMINATOR PLATINUM IC přináší ty nejvyšší standardy. Dle výrobce jsou paměťové moduly velice přísně testovány a prochází velmi náročnými testy. Díky výběru se k vám dostanou moduly, které splňují vysokou rychlost, stabilitu, spolehlivost a velmi vysokou frekvenci.

XMP představuje podporu funkce pro snadné přetaktování, XMP /Extreme Memory Profile/ je standard, který Intel vyvíjí ve své vlastní specifikaci. Jedná se o schopnost provádět přetaktování paměti automaticky za pomoci informací v SPD.

Moduly Corsair CMD32GX3M4A1600C9 budou k dispozici od 20. října 2012 za přibližně 30.800 jenů, tedy 7 360 Kč. Dostupnost pro evropský trh zatím nemůžeme potvrdit, ale určitě ji také nevylučujeme.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Hardware >