Tiskové zprávyZe světa IT

Čtvrtý ročník festivalu DevFest 2015 proběhne v Ostravě

Dev Fest Logo

V sobotu 21. listopadu proběhne čtvrtý ročník festivalu DevFest 2015, který je největším festivalem v oblasti informačních technologií “od vývojářů pro vývojáře” v České republice. Účastníci se mohou těšit na aktuální témata, která mění svět kolem nás. Vůbec poprvé míří festival do Ostravy, „což samo o sobě slibuje zajímavé prostředí“, říká Filip Goszler, hlavní organizátor festivalu.

Letošním tématem se stává osobní rozvoj nejen vývojářských schopností samotných vývojářů. Na co se zaměřit v počáteční fázi vývoje? Jaké nástroje a prostředí volit pro práci? Jak efektivně propagovat své výtvory? Na tyto a jiné otázky poskytnou odpovědi čeští i zahraniční odborníci na letošním DevFestu, který připravila skupina GDG Ostrava, jenž je součástí organizace Google User Group. Celá akce proběhne díky hlavním partnerům – Google, Tieto, Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava a Centrum podpory inovací.

Dev Fest Ostrava 2015

DevFest 2015 proběhne v Ostravě

Z pestré palety třiceti přednášek a workshopů můžeme zmínit téma Continuous improvement, které představí Jiří Knesl, vývojář se zkušenostmi z úspěšných firem jako ESET, Porsche nebo AirBank. Otázkou vyšších příjmů z mobilních aplikací se bude zabývat na své přednášce Martin Krček, působící 19 let v oblasti marketingu společností Sony, IBM a také Madfinger Games. Lubomír Hruban je nadšencem metody Agile a jeho Scrum workshop bude jistě patřit mezi velmi žádané. Na seznamu jsou další zvučná jména jako Filip Hráček, Igor Staněk, Jan Sedlák a mnoho dalších. Doprovodný program skvěle doplní hlavní přednášky a zpříjemní vám celý den, stejně jako občerstvení a kvalitní káva.

  • Kde: Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
  • Kdy: 21.11. 2015
  • Registrace od 9:00
  • Začátek programu od 10:00
  • Předpokládaný konec v 19:30 a následuje afterparty.

Podrobné informace o festivalu, tématech a přednášejících jsou k dispozici na www.devfest.cz a sociálních sítích.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy