Ze světa IT

Android: Tablet Cube U9GT3 Cherry

Není pravidlem, které říká, že se do terénu hodí jen 7″ displej. Pokud vybíráte mezi 9,7″ a 7″ tabletem, který chcete převážně používat na cestách, není nic jednoduššího, než zvolit kompromis. Podívejte se tedy na produkt méně známého výrobce Cube, jež začal distribuovat model U9GT3 Cherry.

Tablet Cube U9GT3 Cherry s Androidem

Za cenu pouhých 167 dolarů /v přepočtu 3 300 Kč/ získáte 8 palcový tablet, který vlastní IPS displej o rozlišení 1024 x 768 bodů, samozřejmě kapacitní a multi-dotykový. O výkon se v tomto skeletu postará 1,6 GHz dvoujádrový procesor ARM Cortex-A9 spolu s grafickým čipem Mali-400 GPU. Jako další přednost v této specifikaci se jeví 1 GB DDR3 RAM, 16 gigabajtů vnitřní paměti a slot pro karty microSD až do kapacity 32 GB.

Na přední straně tabletu s rozměry 201 x 155 x 9,59 milimetru je pro videohovory připravena 0.3 MP VGA kamerka, zadní bohužel přítomna není. Cube U9GT3 Cherry s plnou podporou 1080p Full HD video přehrávání je vyráběný s akumulátorem o kapacitě 4 500 mAh, jež výrobku dopřeje až pět hodin v náročném provozu. A na konec se můžeme těšit na podporu Flash 10.1, externí 3G, WiFi a hlavně na systém, tím se stal Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Je pro vás vůbec tato méně známá společnost lákadlem ke koupi a nebo sáhnete třeba po novém Nexusu 7 od Googlu? Rozhodně se o své postřehy či drobné recenze podělte do komentářů pod článkem, budeme jedině rádi. Děkujeme, že čtete právě tuto novinku a rádi bychom vás pozvali do naší nové skupiny na Google+.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT