Hardware

Počítač: CyberPower Black Mamba

Black Mamba, herní systém z dílny CyberPower uvítal nový rok zbrusu novým vzhledem a také high-end komponety. Nejviditelnější změnou pro Black Mambu je, že spodek je od Cooler Master Sniper Storm, dále Obsidian Corsair 800D, vše je uloženo v prostorné case, která nabídne dostatek místa pro všechny součásti a komponenty.

Asus nebo EVGA X58 základní deska, procesor Intel Core i7 (920, 960 nebo 975 EE), CPU bude zapojen v systému Xtreme Hydro chlazený kapalinou, až 24 GB RAM, Blu-ray disk a DVD, SSD / HDD nebo SSD / HDD RAID nastavení a 2x WaterCooled Radeon HD 5870. Mamba bude napájena zdrojem Thermaltake 1000W PSU, 12-in-1 čtečka paměťových karet.

CyberPower_Black_Mamba_free1

O chod sestavy se bude starat operační systém Windows 7 Home Premium 64bit. Tento systém se opírá o tříletou zárukou a non-stop telefonickou podporu. Black Mamba je nyní k dispozici ke koupi, takže pokud chcete začít v roce 2010 s novým PC, podívejte se na zajímavou nabídku CyberPower’s a uvidíte, jestli vám nějaká z nabízených sestav padne do oka.

CyberPower_Black_Mamba_free2

Podělte se o svůj zajímavý názor s ostatními čtenáři, rádi si zakoupíte sestavu, či si sami PC postavíte, v diskuzi pod článkem můžete zanechat komentář.

 

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Hardware