Tiskové zprávy

TV adaptér D-Link DHD-131 MainStage

Foto: D-Link
Foto » D-LINK

D-Link, síťový expert na digitální domácnosti, představuje TV adaptér DHD-131 MainStage, díky kterému si budete moci užít skutečnou zábavu.

Nový adaptér propojí notebook s televizorem pomocí bezdrátové technologie Intel WiDi. Adaptér byl vyvinut speciálně pro použití technologie Intel Wireless Display (WiDi). Umožňuje uživatelům bezdrátově streamovat obsah z notebooku na TV nebo projektor do vzdálenosti až 10 metrů, dokonce i přes zeď.

TV adaptér D-Link DHD-131 MainStage
TV adaptér D-Link DHD-131 MainStage

Do televizoru připojeného přes HDMI port je možné streamovat filmy, včetně videí s ochranou proti kopírování, jako jsou například z DVD a Blu-ray disky, hudební videoklipy nebo obsah pracovní plochy ve špičkové HD kvalitě spolu s 5.1 digitálním prostorovým zvukem.

I když nemáte televizor s HDMI připojením, nemusíte o kvalitní zvuk přijít. Optický výstup (S/PDIF) na adaptéru MainStage zajistí bezztrátové přehrávání zvuku přes audio aparaturu. Obraz lze přenášet také přes AV kabel.

DHD-131 je určen pro lidi, kteří si chtějí pohodlně posedět a bavit se sledováním svých oblíbených filmů, online seriálů a dalších videí v HD kvalitě. Bezdrátové streamování přes WiDi je přínosem i pro profesionální uživatele, kteří jej mohou využít například pro přenos obrazu do displejů ve vitrínách obchodů nebo pro promítání prezentací. Podělte se: Snadné sdílení dat a vestavěný konektor pro SD kartu

Adaptér DHD-131 MainStage umožňuje využívat obrazovku televizoru například pro surfování po internetu, posílání e-mailů nebo sledování videí na YouTube. Tato novinka od společnosti D-Link vysílá obrazový a zvukový signál z notebooku přes Wi-Fi síť do TV nebo projektoru. Jediným požadavkem je, aby notebook podporoval technologii Intel WiDi.

Rozlišení Full HD 1080p zaručuje čistou a ostrou reprodukci obrazu a také plnou podporu prostorového zvuku Dolby Surround. Pokud nemáte v obýváku HD televizor, můžete přehrávat zvuk ve stejné kvalitě také přes S/PDIF výstup na audio systému. Při přenosu přes adaptér MainStage nedělá žádné problémy ani souběžné používání různých programů – můžete poslouchat hudbu, streamovat filmy na TV, číst e-maily nebo chatovat a nijak to nenaruší vaše multimediální zážitky.

Instalace adaptéru DHD-131 v kanceláři nebo doma je velmi snadná. Adaptér funguje na principu Plug-and-Play, takže jej stačí připojit k televizoru nebo projektoru přes HDMI nebo standardní AV kabel. Při zapnutí bude automaticky detekován počítačem. Před prvním použitím adaptéru je třeba zadat zobrazený čtyřmístný PIN kód.

TV adaptér DHD-131 MainStage – Přehled hlavních vlastností

  • Frekvenční pásmo: 2,4 GHz nebo 5 GHz
  • Podporuje obsah na: HDCP Blu-ray a DVD
  • Konektory: pro HDMI, kompozitní videosignál, analogový cinch pro audio a optický S/PDIF
  • Podpora: Full HD (1080p), obrazová frekvence 30 fps (snímků za sekundu)
  • Doba zpoždění: cca 500 ms
  • Prostorový zvuk: 5.1 kanálů
  • Komprese: H.264
  • Zabezpečení: Wi-Fi přenosu pomocí WPA a WPA2 šifrování
  • Podpora: 25 národních jazyků
  • Dostupnost a cena: TV adaptér MainStage pro Intel Wireless Display je již k dostání v maloobchodních prodejnách. Doporučená maloobchodní cena je 2 170 Kč (bez DPH).

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy