Tiskové zprávy

Další nové modely od Samsungu: Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G

Galaxy S21 Unpacked
Foto: Galaxy S21 Unpacked

Telefony Samsung Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G přinášejí mimořádné zážitky každý den. Nejnovější modely řady Samsung Galaxy S vás spojí s celým světem, umožňují sdílet špičkové fotografie a videa, pyšní se jedinečným designem a dokonalými možnostmi konektivity.

Společnost Samsung Electronics představila chytré telefony Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G, nejnovější vlajkové lodě značky. Galaxy S21 5G je přístroj určený k současnému způsobu života – je doslova nadupaný nejnovějšími výdobytky moderní technologie, abyste si s ním mohli užívat každé chvíle. Mezi největší přednosti nových přístrojů patří jedinečný, na první pohled rozpoznatelný design, špičkový fotoaparát profesionálních kvalit pro pokročilé i začátečníky a nejvýkonnější obrazový procesor, jaký byl v řadě Galaxy kdy k vidění. Oba přístroje navíc nabízejí takové možnosti konektivity, výkon a funkce, jaké najdeme jen u Samsungu. 

Žijeme ve světě, kde jsou mobilní technologie alfou a omegou. Mnozí z nás dnes navíc pracují na dálku a tráví doma víc času než kdykoli v minulých dobách, takže chceme zájemcům nabídnout chytrý telefon, který bez problémů splňuje dnešní zvýšené multimediální nároky,“ prohlásil TM Roh, prezident a ředitel divize mobilních komunikací společnosti Samsung Electronics. Kromě toho je nám jasné, jak důležitá je možnost vybrat si – i to má dnes větší význam než dřív. Proto v řadě Galaxy S21 nabízíme modely, z nichž si každý může zvolit to nejlepší pro své potřeby a životní styl.“

Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G
Galaxy S21 5G a Galaxy S21+ 5G

Vlajkové lodě v řadě Galaxy S zná svět už déle než deset let. Za tu dobu prolomily mnohé hranice a nabídly jedinečné zážitky uživatelům, pro něž je chytrý telefon cestou k vyjádření, ke spojení se světem a k zábavě. Nová řada Galaxy S21 na tuto tradici samozřejmě navazuje, takže se zájemci opět můžou těšit, že zažijí nevídané a každý den bude jedinečný. V řadě Galaxy S21 nabídne Samsung hned několik modelů, z nichž si každý jistě vybere podle svého osobního stylu a potřeb. Toužíte-li po nejlepším telefonu ve své cenové kategorii, s fotoaparátem profesionálních kvalit a vysokým výkonem, budou se vám Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G určitě líbit.

Odvážný nový styl 

Galaxy S21 5G s odvážným novým designem potěší především uživatele, pro něž je chytrý telefon prostředkem k vyjádření vlastního stylu. Štíhlé provedení doplňuje velmi kvalitní displej s úhlopříčkou 6,2 palce (15,7 cm). Galaxy S21+ 5G je větší, displej má úhlopříčku 6,7“ (17 cm) a také baterie má vyšší kapacitu, takže se telefon hodí pro náruživé hráče a milovníky filmů a seriálů. 

Oba modely řady Galaxy S21 zaujmou novým designovým řešením fotoaparátu – díky provedení Contour Cut Camera objektivy splývají s kovovým rámem, působí to elegantně a moderně. Galaxy S21 5G i S21+ 5G budou k dispozici v několika atraktivních barevných variantách, včetně fialové novinky Phantom Violet. V obou případech se můžete těšit na luxusní kouřovou povrchovou úpravu zadní strany a celkově velmi sofistikovaný vzhled.

TIP na článek: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. Posouvá se na vyšší úroveň >

Společnost Samsung Electronics představila vlajkovou loď Galaxy S21 Ultra 5G, přístroj, který ve světě chytrých telefonů posouvá hranice možného. Toužíte-li po tom nejlepším, co v této oblasti existuje, je S21 Ultra 5G jasnou volbou. Mezi největší přednosti patří nejlepší fotoaparát profesionálních kvalit a nejchytřejší displej s nejlepším obrazem v historii řady Galaxy. Navíc se tu poprvé v řadě S setkáváme s oblíbeným dotykovým perem S Pen, což posouvá na vyšší úroveň produktivní a kreativní možnosti telefonu.

Galaxy S21 se dále pyšní inteligentním displejem Dynamic AMOLED 2X Infinity-O s adaptivní obnovovací frekvencí 120 Hz, který zabírá prakticky celou čelní plochu telefonu a jeho adaptivní podoba umožňuje podstatně plynulejší překreslení pohybu i listování v aplikacích. Při sledování filmů nebo brouzdání po sociálních sítích displej automaticky přizpůsobuje obnovovací frekvenci obsahu. Kromě toho je obraz příjemný pro oči – zásluhu na tom má především technologie Eye Comfort Shield, která automaticky nastavuje intenzitu modrého světla podle denní doby, obrazu a času, kdy obvykle chodíte spát. 

Ať je každý okamžik jedinečný

Galaxy S21 navazuje na předchozí modely a nabízí špičkový fotoaparát s profesionálními parametry a funkcemi pro fotografování i natáčení videozáznamů, který ocení začátečníci i pokročilí. Ať už fotografujete nebo natáčíte první krůčky vašeho štěněte, nejlepší scény z videoher nebo úchvatné záběry z dovolené, Galaxy S21 5G ani Galaxy S21+ 5G vás rozhodně nezklamou. Stačí namířit objektiv na scénu a stisknout spoušť, o zbytek se postará samotný přístroj. 

Vylepšená funkce 8K Snap umožňuje ukládat jednotlivá okénka z videozáznamu v rozlišení 8K jako samostatné snímky. Můžete tedy akci natáčet, a ještě z ní mít působivé fotografie. I když natáčený je natáčený děj bleskurychlý nebo točíte z auta jedoucího po hrbolaté silnici, na záznamu bude vše krásně stabilní a plynulé díky stabilizační technologii Super Steady na frekvenci 60 obr/s. Nová funkce Director’s View umožňuje náhled scény a rychlé přepínání mezi záběry. Pomocí nástroje Vlogger View lze pořizovat působivé akční záběry předním i zadním fotoaparátem současně, funkce Live Thumbnails umožňuje snadno měnit úhel záběru a zoomovat.

V kombinaci s novými sluchátky Samsung Galaxy Buds Pro lze současně nahrávat okolní zvuky a vlastní hlas. Umožňuje to funkce souběžného záznamu zvuku. Můžete Galaxy S21 přepnout na stativu do režimu Pro Video a využít k nahrávání hlasu mikrofon ve sluchátkách Buds Pro, zatímco mikrofon v telefonu bude nahrávat zvuky z okolí. Vše se ukládá v nejvyšší kvalitě. Samozřejmě je k dispozici i oblíbený režim Single Take s umělou inteligencí, díky němuž lze jediným stiskem spouště zachytit sérii fotografií i krátkých videozáznamů. Do nabídky přibyly profesionálně působící funkce, jako Highlight Video nebo Dynamic Slow-Mo, s nimiž se můžete soustředit na nejzajímavější okamžiky natáčených akcí. 

Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G jsou vybaveny trojitými fotoaparáty profesionálních kvalit. Nepochybně je ocení kreativní jedinci, pro něž fotografování či natáčení není jen bezmyšlenkovité mačkání spouště. Systém fotoaparátů intuitivně hodnotí scénu v záběru a nastavuje parametry tak, aby snímky i videozáznamy vypadaly co nejlépe v jakémkoli prostředí. V portrétním režimu se opět uplatní umělá inteligence, která pomocí vyspělé 3D analýzy vyhodnotí scénu a precizně oddělí ústřední motiv od rozostřeného pozadí. Kromě toho lze použít virtuální studiové světlo a efekty v pozadí, opět vytvořené pomocí umělé inteligence, takže ústřední motiv vynikne opravdu na první pohled. Režim funguje i při fotografování selfies. A pokud si potřebujete přiblížit vzdálenou scénu, ať už v krajině nebo třeba při koncertu na stadióně, je k dispozici vylepšená funkce Space Zoom.

Nový nástroj Zoom Lock funguje u Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G jako inteligentní stabilizátor – i při 30násobném přiblížení udrží snímek ostrý, umělá inteligence navíc systému nedovolí vypustit ze záběru ústřední motiv, ani když se vám třesou ruce. A výkonný obrazový procesor umožňuje digitálně prosvětlit i snímky pořízené v šeru, takže se můžete těšit na působivé západy slunce a noční městská panoramata. 

Vysoký výkon a bohaté možnosti konektivity 

Telefony Samsung jsou zárukou, že nikdy nepřijdete o kontakt se světem a vaše data přitom budou vždy v bezpečí, vše pohodlným, na míru šitým způsobem. Galaxy S21 nejenže zvládá náročné úkoly, ale navíc vás bez obtíží spojí s ostatními součástmi ekosystému Galaxy, takže se můžete s důvěrou pustit, do čeho chcete. 

Uživatelé modelů Galaxy od svých telefonů očekávají především jedinečný zážitek. Kvůli tomu jsou modely řady Galaxy S21 vybaveny nejnovějším a nejvyspělejším čipsetem, který se v této řadě kdy objevil. Výsledkem je rychlejší provoz, úspora energie a vynikající výpočetní výkon pro 5G připojení i úkoly vyžadující práci umělé inteligence. Telefony řady Galaxy S21 slouží jako dostatečně výkonné nástroje pro zpracování fotografií, natáčení videozáznamů v rozlišení 8K, hraní v cloudu a podobně. 

Na chytré telefony v poslední době spoléháme víc než kdykoli v minulosti a tím pádem musíme i úzkostlivěji chránit data, která do nich ukládáme. O bezpečí modelů řady Galaxy S21 se stará Samsung Knox Vault, osvědčená bezpečnostní platforma z dílny Samsungu fungující na úrovni čipsetu. 

Kromě toho jsme telefony Galaxy S21 vybavili i novým nástrojem ochrany soukromí. Má název Private Share a můžete díky němu například bezpečně odstranit z fotografií všechny lokalizační údaje, než je zveřejníte na internetu. Kromě toho můžete nastavit i pravidla, kdo má vámi sdílený obsah vidět a jak dlouho mají být fotografie nebo videozáznamy sdílené. 

Díky funkci SmartThings Find lze libovolný kompatibilní přístroj z řady Galaxy kdykoli najít a lokalizovat, dokonce i v režimu offline. Je jedno, jestli jste ho nechali ve vedlejší místnosti, v autě nebo v jiném městě, systém vás vždycky pošle správným směrem. A díky novému Bluetooth lokalizačnímu zařízení – přívěsku Galaxy SmartTag lze lokalizovat i přístroje, které v systému zapojené nejsou. Stačí připevnit SmartTag na klíče, batoh nebo třeba psí obojek a už nikdy je nebudete marně hledat. 

Dostupnost modelů 

Mobilní telefony Galaxy S21 5G a S21+ 5G se začnou v České republice prodávat 29. ledna 2021.

  • Galaxy S21 5G bude k dostání v šedé (Phantom Gray), bílé (Phantom White), růžové (Phantom Pink) a fialové (Phantom Violet) barvě. Doporučená maloobchodní cena je 22 499 Kč za verzi s 8 GB RAM/128 GB interní paměti a 23 999 Kč za verzi s 8 GB RAM/256 GB interní paměti.
  • Galaxy S21+ 5G se bude prodávat v černé (Phantom Black), stříbrné (Phantom Silver) a fialové (Phantom Violet) barvě. Doporučená maloobchodní cena je 27 999 Kč za verzi s 8 GB RAM/ 128 GB interní paměti a 29 499 Kč za verzi s 8 GB RAM/256 GB interní paměti.

Přeodbjednávky

Zákazník, který si v období od 14. 1. 2021 do 28. 1. 2021 (včetně) předobjedná zařízení Galaxy S21 5G nebo Galaxy S21+ 5G z e-shopu samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung nebo u vybraných prodejců elektroniky a zároveň splní další podmínky stanovené v podrobných pravidlech kampaně, získává nárok na bonus v podobě bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Live a lokalizačního přívěsku Galaxy SmartTag (Bluetooth verze) v celkové hodnotě 5 398 Kč. S lokalizačním přívěskem Galaxy SmartTag můžou uživatelé sledovat vše, na čem záleží. Připevnit ho lze ke klíčům, tašce, mazlíčkovi nebo čemukoliv, o čem chtějí mít přehled.

Zákazník se kvůli získání bonusu musí zaregistrovat nejpozději do 28. 1. 2021 na stránce www.samsung-bonus.eu, vyplnit své osobní údaje, model smartphonu a informace o prodejci, u kterého jej předobjednal. Po tomto datu už registrace není možná a zaniká nárok na bonus. Po obdržení přístroje musí zákazník dokončit nejpozději do 28. 2. 2021 (včetně) už vytvořenou registraci na stránce www.samsung-bonus.eu doložením fotokopie faktury nebo dokladu o koupi spolu s IMEI nového přístroje.

Po schválení kompletní registrace dostane zákazník emailem e-voucher k získání příslušného bonusu. E-voucher na uplatnění bonusu může zákazník po vygenerování využít do 29. 3. 2021 v e-shopu Samsungu na samsung.cz. Bonus přijde bezplatně na adresu zákazníka uvedenou při registraci.

Volitelná služba Samsung Care+

Chcete-li mít naprostý klid v duši a využít možnosti Galaxy S21 na maximum, doporučujeme službu Samsung Care+. V rámci programu Samsung Care+ získáte nad rámec základní záruky pojištění náhodného poškození až po dobu dvou let. Službu Samsung Care+ si můžete pořídit s novým telefonem Galaxy nebo do 30 dnů od zakoupení. Další informace o modelu Galaxy S21 Ultra najdete na webových stránkách samsungmobilepress.com.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy