Internet

Další svátek v MMA. Jak sledovat online Oktagon 16?

oktagon logo final
Foto: oktagonmma.cz, Tag: OKTAGON

Oktagon 16 se tentokrát bude konat v Ostravě. Kdy, na koho se můžeme těšit a jak být u toho?

Kdy a kde?

Show proběhne v sobotu 14. 3. 2020 v 18:00 hodin. Akce se bude konat v Ostravě, konkrétně se dějištěm stane Ostravar aréna.

Program zápasů

Hlavní duel se odehraje v zápase na 5×5 minut. Do klece nastoupí severomoravský rodák a nejúspěšnější tamní bojovník, David Kozma. Fighter zároveň bude obhajovat titul.

Další svátek v MMA. Jak sledovat online Oktagon 16?
Další svátek v MMA. Jak sledovat online Oktagon 16?

Čekají nás také další atraktivní jména. Na seznamu se objevil i bijec Matej Kuzník. V minulosti bodoval pod hlavičkou organizace GCF, kde se stal majitelem několika prestižních titulů. Zápasník se vrací po zranění, se kterým se musel potýkat v roce 2018.

Na své si přijdou vyznavači ženských soubojů. Uvidíme odložené finále Oktagon výzvy IV. Proti sobě nastoupí Sandra Mašková a Lucia Szabová. Mladá Slovenka patří k nejnadějnějším mladým talentům současné československé MMA scény.

Zahraniční barvy bude hájit i Gábor Boráros zvaný Beast, který se představil i v dlouho očekávaném Oktagonu 15. Do Ostravy zavítá také vítěz Bitvy o Ostravu Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, Slovenská MMA hvězda a sběratel KO ukončení Ludovít „Lajoš“ Klein si do Ostravy vyráží pro už sedmou výhru. Jeden z nejlepších současných slovenských bojovníků má výrazný potenciál a hovoří se o tom, zda se stane v budoucnu dokonce prvním Slovákem v UFC.

Karta bojovníků
Karta bojovníků

Pořadí zápasů zatím definitivně dáno není a může se ještě do termínu konání změnit. Oficiálně je tak zatím známo deset zápasů.

Jak koupit lístky

Oktagon 16 je turnajem pod záštitou největší československé MMA organizace. O předchozí turnaje byl obrovský zájem a bylo beznadějně vyprodáno.

Podobně již v tomto okamžiku oficiální prodejce lístků Ticketportal, který uvádí, že lístky již dostupné nejsou. Chcete-li ještě získat vstupenku, zkuste si počkat, zda se do prodeje dostanou nevyzvednuté rezervace. Vstupné se prodávali za cenu od 490 Kč. Za VIP lístky však zájemci mohli vydat až 9 990 Kč.

K dispozici bylo taktéž speciální vstupné pro vozíčkáře a doprovod. Tuto skutečnost je však nutné předem při objednávání vstupenky doložit a přidat nascanovaný průkaz ZTP.

Kde se dá Oktagon 16 sledovat

Pokud se do Ostravar arény na zápas nedostanete, sledovat turnaj můžete také u obrazovek. Kde a jak?

Živě se budou moci na zápas podívat ti, kteří mají O2 TV Sport. Vysílání pochopitelně musíte mít zaplacené. Sledování online bude umožňovat samozřejmě i oficiální web. Fanoušci si tak budou moci zakoupit stream na oktagonppv.com.

Radost budou ovšem mít i ti, kteří chtějí sledovat atraktivní zápasy bezplatně. Vzhledem k tomu, že v minulosti sázková kancelář Tipsport živě z show vysílala na vlastní TV Tipsport, lze předpokládat, že bude možné na této televizi zhlédnout i nejnovější Oktagon 16.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Internet