Tiskové zprávy

Adroidí reproduktory Philips Fidelio

android logo freebit
Foto » Android

Společnost Philips jako jediná na trhu přichází s kompletní řadou dokovacích reproduktorů Fidelio pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android.

S jejich pomocí vytvoříte z vašeho Androidího miláčka nadupanou Hi-Fi sestavu a zároveň elegantní doplněk do vašeho domova. Kromě přehrávání hudby uložené v telefonu, budete moci poslouchat tisíce internetových rádií, stahovat hudbu nebo jí synchronizovat z vašeho počítače a zároveň telefon nabíjet.

Dokovací reproduktory Fidelio pro Android rozšiřují velmi úspěšnou řadu dokovacích reproduktorů značky Philips určených doposud pouze pro iPhone a iPad. Z těchto osvědčených modelů vychází design, konstrukce a použité technologie, takže si můžete být jistí, že zvuk bude stejně ohromující a věrný.

Adroidí reproduktory Philips Fidelio
Adroidí reproduktory Philips Fidelio

Protože u každého chytrého telefonu se systémem Android je mikro USB konektor umístěn na odlišném místě, jsou dokovací reproduktory Fidelio vybaveny unikátním zařízením FlexiDock, díky kterému připojíte svůj telefon se systémem Android od jakéhokoli výrobce. Telefon můžete uchytit na výšku i na šířku takovým způsobem, aby byl vždy uprostřed reproduktoru.

Spolu s novými dokovacími reproduktory vyvinul Philips jedinečnou aplikaci Songbird pro Android, která automaticky spáruje váš chytrý telefon s dokovací stanicí přes Bluetooth. Pomocí aplikace Songbird můžete přehrávat veškerou hudbu, třídit ji podle hudebních stylů či autora a zároveň máte možnost rychlého přístupu do online obchodů a na webové stránky. Hudbu můžete snadno stahovat i z webu a synchronizovat ji z vašeho PC přímo s chytrým telefonem.

Maximální hudební zážitek pro náročné

Čisté zaoblené linie reproduktoru Fidelio pro Android (AS851) nejsou jen nápadně krásné, ale pohlcují veškeré šumy a rezonance a zároveň vytvářejí velmi efektivní strukturu pro akustické, precizně nastavené basové trubice pro hluboký basový přednes. Pokročilá patentovaná technologie digitálního zpracování zvuku navíc zlepšuje reprodukci hudby, takže je každý tón křišťálově čistý a přesný.

Tento model s 30W výkonem zpracovává zvuk tak, že ho nerozpoznáte od živého přednesu.

Váš poslech přivede k dokonalosti bezplatná aplikace Philips Fidelio, díky níž budete moci poslouchat nejen hudbu uloženou ve svém telefonu, ale i tisíce internetových rádií z celého světa, procházet své hudební sbírky, nebo se podělit o to, co právě posloucháte, se svými přáteli na Facebooku.

Společník do bytu i na cesty

Tyto menší dokovací reproduktory pro Android (AS351) vám poskytnou skvělý zvuk doma i na cestách. Můžete si vybrat mezi baterií, nebo napájením ze sítě a vychutnat si tak hudbu kdykoli a kdekoli. Tento model nabízí systém Dynamic Bass Boost k uchování nízkých tónů a hluboké basové tóny při každé úrovni hlasitosti. Speciální technologie odstínění brání interferencím způsobeným signálem mobilního telefonu a další audio vstup na zadní straně zařízení umožňuje připojení téměř jakéhokoli přehrávače.

Výrazný a netradiční

Netradiční design modelu Fidelio AS141 vychází vstříc milovníkům hranatých tvarů a výrazných linií. Díky integrovaným digitálním hodinám a budíku najde nejčastěji uplatnění v ložnicích či dětských pokojích. Výhodou je možnost nastavení automatického vypnutí, abyste mohli usínat se svoji oblíbenou hudbou.

Duální alarm naopak umožňuje nastavit dva časy buzení pro vás a pro vašeho partnera. I přes relativně malé rozměry reproduktoru vás ohromí silné a plné basové tóny.

Ložnicový elegán

Třetí model z této řady (AS111) přichází s elegantním a kompaktním designem, který vypadá fantasticky z každého úhlu. Díky kompaktním rozměrům a integrovaným digitálním hodinám ho využijete v kterékoli místnosti, nejčastěji však na nočních stolcích. 360 – stupňový design poskytuje vyvážený a bohatý zvuk, takže se můžete příjemně probouzet za zvuku hudby.

Orientační jednotlivých modelů jsou následující:

  • AS111 pořídíte za 2099 Kč
  • AS141 stojí 2599 Kč
  • AS351 stojí 3389 Kč
  • AS851 pořídíte za 5199 Kč

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa.

Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Je to super, nejvíce mě zaujaly dokovací reproduktory Fidelio pro Android,
    pro poslech doma i na cestách, je to parádní design a jistě také kvalitní poslech.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy