Ze světa IT

All-in-One PC Dell OptiPlex 9010

Desktopový operační systém Windows 8 se pomalu ale jistě dostává do našich domovů. Společnost Dell taktéž reaguje na tento fakt a vpouští na světový trh model OptiPlex 9010, jež se řadí mezi nejnovější All-in-One počítače právě této společnosti.

Dell OptiPlex 9010 All in One PC

Jedná se o novinku s 23 palcovým displejem v rozlišení 1920 x 1080 bodů, což napovídá o Full HD podpoře. V těle počítače se bude zahřívat 2.8 GHz procesor Intel Pentium G640 společně s čipsetem Intel Q77 Express. Další specifikace zahrnuje 2 gigabajty RAM rozšířitelné až na 16 GB, 250 GB pevné úložiště pro data a média /až 1 TB/ a DVD mechanika.

All-in-One PC je optimalizován pro příští generaci komunikace pomocí Microsoft Lync, což naznačuje o použití v podnikání a dalších podobných segmentech. Dell OptiPlex 9010 běží na zmíněném operačním systému Windows 8, jde volit také mezi verzí Pro. Kompaktní počítač bude zatím k dispozici v Číně za 122 845 jenů, což dělá přibližně 30 000 korun.

Lákají váš takovéto kompaktní stroje a nebo jste zastánci obyčejných desktopů? Určitě se o své myšlenky, názory či drobné recenze podělte do komentářů dole a nebo dejte vědět o tomto článku i svým kamarádům pomocí lišty na sdílení vlevo od článku, budeme moc rádi.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Já si spíše potrpím na kvalitní desktop pěkně na zem, otevřená bedna. Můžeš se v tom pěkně pořád hrabat, tunit. Prostě si s tím řádně hrát až k úplné dokonalosti. Nevím, tohle mě asi nikdy neosloví.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT