Ze světa IT

Dell UltraSharp U2412M také v ČR

Společnost Dell uvedla do ČR LCD monitor UltraSharp U2412M. Postaven je na panelu typu IPS s 24 palcovou úhlopříčkou /maximální rozlišení činí 1920 x 1200 pixelů/. Poměr stran je tedy v měřítku 16:10.

U2412M se také pyšní rychlou 8 ms odezvou, dynamickým kontrastem o síle 2 miliony ku jedné a nepřijdeme ani o 4 portový USB HUB. Mezi další rozhraní patří dnešní klasiky, VGA, USB, DVI-D /HDCP/ a DisplayPort.

Dell UltraSharp U2412M

 

Série UltraSharp má také šikovně vyřešenou konstrukci. Můžete tak displej naklápět, či naklánět jak ve svislé, tak ve vodorovné ose, využít funkce Pivot nebo upravit jeho výšku. Dell se může pochlubit několika certifikáty pro tento monitor. Jedná se o ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO Certified Displays 5.2 a CECP.

Zajímavým prvkem se jeví schopnost monitoru, zvaná Text Mode, která má za úkol přizpůsobovat kontrast při práci s textem. Podle Dellu je funkce nastavena tak, aby šetřila vaše oči.

Doporučená cena monitoru Dell UltraSharp U2412M byla stanovena na 7 450 Kč bez DPH. Do této částky je započítána doprava na vaši adresu a tříletá záruka Dell ProSupport. /Dell vyšle následující pracovní den technika přímo k vám, aby případnou závadu odstranil/.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

1 Komentuj

  1. Vypadá moc pěkně.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Ze světa IT