InternetZe světa IT

Díky aplikaci Pinterest si můžete zvelebit bydlení. Zní to jednodušše, co?

pinterest logo

Pokud máte v plánu nějak si vylepšit či dekorovat své bydlení, na internetu můžete nalézt různé inspirace. Ideálním nástrojem je aplikace Pinterest, díky které snadno, rychle a přehledně najdete inspiraci na zajímavé nápady.

Snad každý se chce doma cítit dobře a chce, aby jeho domácnost byla hezká na pohled. Bohužel ne vždy máme dostatek inspirace na to, jak si bydlení zařídit. A přitom nápadů, tipů, rad a triků je na internetu nepřeberné množství. Mobilní aplikace Pinterest v sobě soustředí jednotlivé kategorie, a tak můžete pohodlně vyhledávat to, co vás zrovna zajímá. Hojně zastoupeny jsou také tzv. DIY návody. Jedná se o nápady na dekorace, které si můžete sami vyrobit. Zabere to minimum času a ušetří peníze.

Díky aplikaci Pinterest si můžete zvelebit bydlení, zní to jednodušše, co?

Díky aplikaci Pinterest si můžete zvelebit bydlení, zní to jednodušše, co?

Vychytávky do domácnosti

Mezi jednotlivými „piny“ najdete také tipy a triky například na využití prostoru ve vaší domácnosti. Jedná se o jednoduché vychytávky hlavně úložných prostor, které jsou v zásadě praktické. Stejně tak jsou zde nápady na renovace nábytku, využití starých nepotřebných věcí jako dekorací, nebo barevné kombinace pro sladění interiéru. Určitě si každý přijde na své a najde zde spoustu naprosto skvělých rad od ostatních uživatelů. Pokud máte rádi například asijský dekor, v aplikaci vyhledáte přímo tyto typy zařízení interiéru a můžete prohlížet. Stejně tak pokud chcete zvelebit zahradu. Venkovní dekorace, které nemusí nutně působit jen esteticky ale i prakticky, zde jsou k nalezení také. Vyhledávání se meze nekladou. Zcela určitě tak najdete právě to, co hledáte.

Samozřejmostí je registrace do aplikace a následně můžete také vy sami přidávat různé příspěvky. Na e-mail vám budou pravidelně zasílány zajímavé nové příspěvky, které by vás dle zvolených preferovaných kategorií mohly zajímat. Ty si totiž vyberete při registraci, na základě toho vám budou zasílána upozornění.

Obrázky si můžete ukládat na později

Všechny „piny“, které vás zaujaly a líbí se vám, si samozřejmě můžete uložit. A to tak, že si je připnete na svou vlastní virtuální nástěnku v aplikaci. Je možné také jiné uživatele v aplikaci sledovat a získávat tak přímý přístup k jejich příspěvkům. Nemusíte tak nutně vyhledávat skrze danou kategorii. Některé „piny“ v sobě mají odkaz na internetové stránky, kde jsou kompletní články o daném tématu. Bohužel jsou převážně v angličtině. Sama aplikace je sice v češtině, nicméně většina sdíleného obsahu od ostatních uživatelů v češtině není.

Na Pinterestu tak načerpáte inspiraci, obohatíte se o nápady ostatních uživatelů a můžete si tak díky tomu vytvořit originální domácnost, kterou budou vaši známí obdivovat. A možná se právě od vás budou v budoucnu v podobných věcech inspirovat. Ideální využití je to i v případě, že si nové bydlení teprve zařizujete a ještě nemáte představu o tom, jak budete chtít mít interiér zařízen.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet