SoftwareZe světa IT

DLC pro Deus Ex – Human Revolution

Vydavatel Square Enix potvrdil první DLC pro Deus Ex: Human Revolution.

Cesta k němu nebyla tak snadná. Na fakt, že vůbec bude nějaké DLC /stahovatelný přídavný obsah do původní hry/, přišli sami fanoušci. Eidos Montréal /tvůrce hry/ totiž vytvořil tajemnou stránku, která obsahovala různé indicie, podle kterých se nakonec povedlo zručným hráčům rozluštit jasnou zprávu. Tedy, že jde o první DLC do Deus Ex: Human Revolution.

Deus Ex Human Revolution 1

Následně na to vydal Square Enix oficiální zprávu o tom, že se hráči nepletou a přídavného obsahu se skutečně dočkáme. Příběh se bude podle oficiální tiskové zprávy točit okolo následujícího: „Poté, co byl Adam Jensen mučen agenty Belltoweru a byly mu vypnuty jeho augumentace, musí se spolehnout pouze na své schopnosti a utéci z nákladní lodi, která míří neznámo kam. Během svého útěku odhalí další netušený rozměr obrovského spiknutí.“

V tomto přídavném balíčku s názvem „Chybějící článek“ máme očekávat nová prostředí, a také nové postavy. Bohužel zatím nebylo oznámeno datum vydání. Nicméně, všeobecně se očekává, že bude velmi brzy zveřejněno.

deus ex3

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software