Mobilní telefony

Příslušenství: Dot View pro HTC M8

Mobilně založená společnost jménem HTC oficiálně představila svou aktuální vlajkovou loď s označením HTC One M8 (o které jsme s předstihem psali zde), která byla před několika hodinami představena. Nejenom, že se jedná o stěžejní model firmy, připravila si pro tento smartphone ještě jedno malé „technologické příslušenství“.

HTC Dot View nebude jen laciným příslušenstvím, nabídne stylové notifikace prosvítající přes dírkovaný kryt. Pouhým poklepáním na přední stranu krytu pak můžete ihned zjistit, kolik je hodin. Přes originální příslušenství také zjistíte, zdali vám někdo volá nebo jaké je aktuální počasí ve vašem regionu.

HTC Dot View

Barevné kryty budou dostupné hned v několika barevných provedeních. Můžeme se směle těšit na Warm Black, Imperial Blue, Orange Popsicle, Atlantis a Baton Rouge. Společnost si pro nás také připravila velice zajímavou prezentaci mobilního telefonu, kterou si můžete vychutnat právě zde.

K telefonu bude určitě společnost dodávat i jiné zajímavé příslušenství. Můžeme se určitě těšit na auto-nabíječku či držák telefonu do auta. Smartphone HTC One (M8) bude dle posledních zpráv dostupný v průběhu dubna na českém trhu za přibližně 16 490 Kč. Vysoké ceně určitě nahrává aktuální kurz.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony