Internet

Dropbox aneb soubory na jednom místě

Nedávno jsem našel jednu aplikaci pro okamžitou synchronizaci mezi jakýmkoliv počítačem. V tu chvíli, kdy jsem si na ni zvykl jsem si uvědomil, jak moc je vlastně užitečná. Mnohdy,  když pracuji na cizím počítači, potřebuji přístup k souborům na tom svém. Do této doby jsem to řešil flashkou, ale to nebylo pohodlné řešení. Obzbláště, když to bylo třeba jen kvůli jednomu dokumentu. V dnešní době, kdy mají už snad skoro všichni připojení k internetu máme nové řešení – DropBox.
  • DropBox aneb cokoliv, kdekoliv
Ano, DropBox je řešením pro snad už každou platformu nebo OS. Z těch stolních tu máme Windows, Linux i Mac. A pokud jde o ty mobilní, je DropBox volně ke stažení pro iPad, iPhone/iPod touch, Android a od 22. září tu máme klienta i pro BlackBerry! Možná jste si všimli že mi tu chybí Windows Mobile, ale i pro tuto platformu je alespoň neoficiální klient. DropBox je tedy opravdu multiplatformové webové úložiště, a tak si každý přijde na své. Přitom to funguje opravdu jednoduše. Prostě cokoliv zkopírujete do složky „My DropBox“ v tu chvíli se soubory synchronizují na webu a na všech počítačích příhlášených ke stejnému účtu. A pokud jste někde kde nechcete DropBox instalovat můžete se snadno přihlásit na stránkách výrobce.
  • DropBox – až 10 GB prostoru zdarma
Ano je to tak. DropBox vám už po krátké registraci s originálním emailem nabídne zdarma  2 GB úložného prostoru, a pokud vám to nestačí, můžete pozvat své přátele, díky kterým získáte navíc 250 MB volného místa (můžete tak získat až 8GB). Vaši přátele se musí nejen zaregistrovat, také ale stáhnout DropBox do svého počítače, čímž se jim v dokumentech objeví synchronizační složka, kterou můžou využívat ke stanovenému účelu. A aby toho nebylo málo, tak ti vaši přátelé získají těch 250 MB také. To je slušná motivace pro vzájemnou spolupráci s Vašimi přáteli. A pokud Vám to nestačí, má na pro vás připraveny další dva balíčky a to 50 GB (za 9,99 USD měsíčně) nebo 100 GB (za 19,99 USD měsíčně).
  • DropBox aneb začněte nyní
Na stránkách www.dropbox.com se můžete okamžitě registroavat a získat tak 2 GB zdarma. Pokud však chcete získat už ze začátku o 250 MB (tedy 2,25 GB) využijte prosím tento odkaz, díky němuž získám oněch 250 MB i já. Děkuji

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

3 Komentáře

  1. Pokud chcete při registraci okamžitě získat bonusových 250Mb, stačí se zaregistrovat přez tento odkaz: http://www.dropbox.com/referrals/NTc4MjQwOTk5 a pokud máte registrovanou emailovou adresu .edu, tak získáte 500Mb, pochopitelně zdarma!

    1. Díky za další link na DropBox…

  2. Chcete mít DropBox 2,25GB plus 250MB navíc a navždy.
    Klikněte a registrujte se přes odkaz v nicku…

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet