Ze světa IT

Herní monitor Eizo FORIS FS2333

O kvalitě produktů od společnosti Eizo není pochyb, ještě aby ano. Tímto dnem na světový trh přichází inteligentní novinka, která má co nabídnout, FORIS FS2333. 23 palcový IPS herní monitor, který je vybaven Full HD rozlišením a určen pro ty nejnáročnější FPS hry.

Eizo Foris fs2333 monitor

Je to jasné jako facka. Monitor zvládne vysoké nativní rozlišení, 1920 x 1080 bodů, které je ideální pro hraní graficky náročných her, sledování filmů a grafickou editaci. Produkt vládne odezvou 3.4 ms, jasem 250 cd/m2 a kontrastním poměrem 5000:1.

Společnost se kvalitou zaměřuje na problémové stíny a další náročnější prvky ve hře, monitor tak napomáhá specificky vyššímu jasu, který vede k ještě vyšší efektivitě hraní těch graficky nejnáročnějších herních titulů.

Srdcem se stává technologie Smart Insight, jež přichází s pěti nastaveními /Cinema, Paper, sRGB, Game, Eco/ pro herní, tak i další obrazové režimy. Eizo FORIS FS2333 dále uživateli propůjčí DVI-D, D-SUB, dva HDMI porty, audio vstupy-výstupy a dálkové ovládání.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

1 Comment

  1. Eizo je samo o sobě v celku kvalitní firma, která by si na trh nelajzla poslat něco nekvalitního, proto jejich produkty mám moc rád. Je to nádech komfortu s technickou vyspělostí.

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Ze světa IT