Tiskové zprávy

Emma Drobná natočila za podpory O2 svůj první vánoční klip: Remember

o2 logo freebit nove
Foto: O2

Vítězka soutěže Česko Slovenská SuperStar připravila pro své fanoušky vánoční dárek. Na chatě v Donovalech natočila videoklip Remember, který věnovala své kamarádce. Klip v zasněžených Tatrách podpořila společnost O2, pro kterou jde o logickou spolupráci. V rámci konceptu O2 Spotify Live Session totiž podporuje mladé umělce, společně s Emmou Drobnou také kapelu Sebastian a Thoma Artwaye.

Emma Drobná svůj první vánoční klip (YouTube) Remember natočila na Slovensku ve společnosti svých přátel a kapely. Videoklip vznikal na chatě v těsné blízkosti Skalnatého plesa. Prostředí Vysokých Tater dokreslilo vánoční atmosféru klipu. Navzdory tomu, že se natáčelo během posledního listopadového víkendu, byly totiž slovenské velehory už poseté sněhovou pokrývkou.

Emma Drobná natočila za podpory O2 svůj první vánoční klip: Remember
Emma Drobná natočila za podpory O2 svůj první vánoční klip: Remember

Skladba Remember je jednou z písní z jejího debutového alba You Should Know, které vyšlo na začátku listopadu. „Klip jsem věnovala své kamarádce. Více se fanoušci dozví až v den jeho premiéry,“ říká slovenská zpěvačka. Emma představí svůj nový videoklip Remember symbolicky právě v týdnu, kdy se její aktuální singl Words stává nejhranějším singlem v českých rádiích.

Videoklip má k dnešnímu dni na YouTube takřka sedm milionů zhlédnutí

Partnerem videoklipu Remember se stala společnost O2. „Chtěli jsme lidem udělat radost. Na Štědrý den jsou v českých i slovenských rodinách slyšet nejen tradiční koledy, ale i řada vánočních hitů. O jejich oblíbenosti jsme se měli možnost přesvědčit už u singlu Vánoční Johnyho Machette a Teri Blitzen, který jsme také podpořili. Videoklip má k dnešnímu dni na YouTube takřka sedm milionů zhlédnutí. Doufáme, že nové video Remember Emmy Drobné by mohlo tento úspěch napodobit,“ vysvětluje Richard Siebenstich, ředitel marketingu O2.

Jsme moc rádi, že jsme mohli podpořit zpěvačku Emmu Drobnou a natočit s ní její první vánoční klip. Skladba Remember je jednou z písní z jejího debutového alba You Should Know, které vyšlo už na začátku listopadu.

V rámci projektu O2 Spotify Live Session

Klip vznikl v rámci projektu O2 Spotify Live Session. O2 a streamovací služba Spotify v něm podporuje mladé české a slovenské hudebníky. Společně s Emmou Drobnou jsou součástí Live Session například kapela Sebastian a písničkář Thom Artway. Sebastian nazpíval v rámci O2 Live Session novou verzi hitu Toulavá. Vítěz loňské ceny Anděl v kategoriích objev roku a zpěvák Thom Artway zase představil akustickou verzi své písně In Your Mind. Jako vůbec první umělci se O2 Live Session zúčastnili zpěvačka Lenny a raper Paulie Garrand, kteří díky ní vytvořili exkluzivní playlist ve Spotify a pozvali vybrané fanoušky do nahrávacího studia.

Nový videoklip Emmy Drobné natočil Radim Zbořil, který režíroval už její dřívější klip Words ve Velké Británii. Skladbu produkoval Peter Graus.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Tiskové zprávy