Novinky ze světa IT >Tiskové zprávy >

Energie na cesty? Ať jsi holka nebo kluk, kup si batoh na notebook!

„Všechno své nosím s sebou,“ řekl před mnoha a mnoha lety klasik. A platí to dodnes. Část informací si nosíme po kapsách prostřednictvím chytrých mobilních telefonů, část na zádech – k čemuž jsou ideální batohy na notebooky. Do práce, do školy, do přírody, prostě kam se hneme, můžeme se spolehnout na stále více nepostradatelný notebook.

Abychom při přesunu z místa na místo mohli využít i například kolo, což vyžaduje mít volné obě ruce, je batoh na notebook skvělá volba. Platí to samozřejmě i pro teenagery a školáky, pro něž je batoh jedním z vyhledávaných módních doplňků. Právě pro ně se hodí batoh do školy s kapsou na notebook, designově, barevně i prakticky odpovídající požadavkům mladých lidí.

Kingsons Solar Power

Energie na cesty? Ať jsi holka nebo kluk, kup si batoh na notebook!

Že jdou dnes nové technologie mílovými kroky kupředu, toho je důkazem batoh na notebook se solárním panelem. Například Kingsons Solar Power Grey 15,6, batoh s odepínatelným solárním panelem v přední části a USB konektorem na boku. S tímto batohem se vám nestane, že zůstanete „na suchu“, jelikož budete mít možnost si kdykoli dobít třeba mobilní telefon nebo i „za poklusu“ vaši powerbanku.

Batoh je vyroben z polyesterových vláken, což zaručuje dlouhou životnost, a kapsa je polstrovaná, takže váš notebook bude jako v bavlnce. V batohu je samo sebou místo i pro další potřebné věci: pouzdro, brýle, peněženku, knihy nebo oblečení.

Skvělé provedení tohoto batohu vám zaručí příjemné nošení i po několika hodinách – oddělené polstrování na zádech a kvalitní ramenní popruhy jsou už jen třešničkou na dortu. Přesvědčte se o tom sami. Rozhodně budete spokojeni. Batoh na notebook se solárním panelem Kingsons Solar Power Grey můžete zakoupit na eshopu Cel-Tec.cz.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT >