Mobilní telefonyZe světa IT

Energizer: 14 000 mAh na cesty

Jedním z dnešních neduhů chytrých telefonů je nízká výdrž na standardní baterii, snad jen Motorola či Samsung se těchto trendů snaží vyvarovat. Dnes si představíme přenosný nabíjecí Power Pack, který představila společnost Energizer právě na boj proti malé kapacitě.

Nabijeci Power Pack Energizer XP14000

Na oficiálním obrázku výše je k vidění cestovní nabíjecí Lithium-ion polymerový akumulátor z Japonska, který využívá ty nejmodernější technologie. Namátkou zmíníme ochranu proti zkratu či přepětí. Jak už název napovídá, Energizer XP14000 nabídne pro nabíjení kapacitu až 14 000 mAh, což naši baterii o kapacitě 1 400 mAh nabije nejvíce 10 krát. Samozřejmě musíme počítat s tím, že se reálná nabíjecí kapacita snižuje díky použití napěťových měničů v akumulátoru.

S rozměry 155 x 98 x 23 milimetrů a váhou 375 gramů se vysokokapacitní akumulátor neřadí mezi drobečky, proto pro jeho přepravu budeme muset použít batoh, kufr či pevnou kapsu. K produktu totiž musíme ještě přibalit sadu konektorů a USB kabel. Mobilní Aku Pack na těle skrývá dva 5 Voltové USB výstupy /buď 1x 2,1 A a nebo 2x 1 A/, jeden stejnosměrný DC 19 V /3 A max./ výstup pro nabíjení notebooku a jeden nabíjecí port přímo pro nabíjení záložního vysokokapacitního akumulátoru.

Mobilní nabíjecí akumulátor bude dostupný zatím pouze na východním trhu za přibližně 15 800 jenů, což je po přepočtu přibližně 3 850 Kč. Využíváte pro svůj smartphone nebo tablet vysokokapacitní akumulátory, nebo se pouze spoléháte na výdrž samotné baterie v produktu? Určitě se o další alternativy nebo poznatky podělte do komentářů níže, či dejte vědět pomocí lišty na sdílení o této novince i ostatním, děkujeme za projevenou aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony