Novinky ze světa IT

Multifunkční Epson Expression XP-400

Pokud máte rádi produkty, které toho umí opravdu hodně, je zde jedno tiskařské řešení. Společnost Epson představila model XP-400, který ve svém oboru jen těžko najde konkurenci. Dlouhá inkoustová tradice za rozumný peníz?

Můžeme tento výrobek vřele doporučit, protože splní vašim fotografiím i tu nejsytější barvu. Multifunkční tiskárna je vybavena 2,5 palcovým LCD dotykovým displejem, který plní funkci informačního panelu. V těle je skryta čtečka paměťových karet a WiFi modul, který zvládne přenést libovolný obrázek, a tak se zde nabízí bezkabelový provoz.

Maximální rozlišení, s kterým si tiskárna poradí, je 5760 x 1440 bodů. To si myslím, že na domácí tisknutí plně postačuje. Skener opticky propůjčí až 1200 dpi.

Epson Expression XP-400 si poradí s produkty, které ovládá operační systém iOS či Android, přímo tak můžete z telefonu vyzvat tiskárnu k tisku. Cena tohoto zařízení jest 100 dolarů, po přepočtu 2 050 CZK.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > Novinky ze světa IT