SoftwareZe světa IT

Služba Evernote levněji, i dráž

evernote 2

Službu Evernote není třeba dlouze představovat. Nejedná se pouze o poznámkový blok, Evernote tvoří pracovní prostředí napříč všemi platformami. Umožňuje třídit poznámky pomocí tagů, prohledávat je, připojovat k nim Office dokumenty, fotografie, PDF soubory a dokonce hlasové poznámky. To vše pak máte k dispozici ve vašem chytrém telefonu, tabletu a počítači, bez ohledu na to, jaké systémy používáte. Jedná se tedy o výkonný nástroj, který vám pomůže zvýšit vaši pracovní produktivitu.

Jak slíbil CEO Evernotu Phil Libin, loni v listopadu na konferenci Web Summit, která se konala v Dublinu, nové cenové balíčky jsou tu. Stále máte možnost služeb Evernotu využívat zadarmo. K tomu slouží balík Basic, který má dle slov společnosti sloužit jakožto seznamovací, odrazový můstek. Můžete pracovat na několik zařízeních, měsíčně nahrát až 60 MB s tím, že jedna poznámka je omezena na velikost 25 MB. Pro většinu uživatelů bude tato varianta dostatečná.

evernote_1

Druhý stupeň, tentokrát už placený, se jmenuje Evernote Plus. Oproti základnímu balíčku nahrajete měsíčně až 1 GB a na jednu poznámku máte 50 MB. Poznámky a bloky máte v telefonu k dispozici i offline a pokud potřebujete, Evernote vám je ochrání heslem. Kdo by chtěl vytvářet poznámky přímo z emailů, tak za 2,99 $ měsíčně a 24,99 $ ročně, může. Počet uložených emailů je zde omezen na 250. Levnější placenou variantu tak využijí spíše menší podnikatelé a ti, kteří si už službu osahali a chtějí o něco víc.

Poslední představenou variantou je Evernote Premium. Zde už mluvíme o profesionálním pracovní nástroji. Evernote Premium nám odemyká všechny funkce, které služba nabízí. Nejste už nijak omezeni, co se měsíčních limitů pro nahrávání týče. Jednotlivé poznámky mohou mít až 200 MB, což by mělo stačit každému. Budete vyhledávat v dokumentech přidružených k poznámkám a dalších přílohách.

Z vašich poznámek budete přímo v aplikaci Evernote tvořit prezentace. Kromě toho budete schopni naskenovat vizitky a ukládat si je. Jak název Premium napovídá, cenově se zde pohybujeme na vrcholu nabídky. Za měsíc zaplatíte 5,99 $ a ročně vás služba přijde na 49,99 $. Tyto ceny budou přijatelné pro opravdové profesionály, firmy a lidi, co je budou využívat ve své práci naplno.

evernote_2

Evernote i nadále nabízí variantu Bussines, které je ovšem určená pouze pro veliké společnosti. Za cenu 12 $ měsíčně vám umožní správu celého pracovní prostředí vaším IT oddělením, silnější zabezpečení a mnohem pokročilejší práci s celým systémem.

Využíváte Evernote? Uvažujete, nebo si předplácíte některou z placených variant? Podělte se o svoje zkušenosti a poznatky o celé službě v komentářích. Využijte sdílení na levé straně článku a informujte svoje kolegy a přátele o této novince.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software