Hardware >Novinky ze světa IT >

Vodní GeForce GTX 680 Hydro Copper

Již nám začalo jaro a v brzké době začne taktéž léto, a to znamená i vyšší teploty. EVGA začala zbrojit a přináší nejnovější grafickou kartu GeForce GTX 680 Hydro Copper.

Na grafice se podílela nVidia, karta je osazena 1536 CUDA jádry, nabídne 256 bitové paměťové rozhraní, GPU na základním taktu 1150 MHz s možností clocku až 1215 MHz, propůjčí 2 GB GDDR5 taktované na úctihodných 6300 MHz.

Karta je již v základu vybavena předinstalovaným Hydro Copper Waterblockem a poskytne dual-DVI, HDMI a DisplayPort výstupy.

Kapalinou chlazená novinka se prodává za 700 amerických dolarů, což znamená v přepočtu 13 000 CZK.

Martin Kohout
Martin je technologický nadšenec a elektrotechnik. Má zkušenosti v technologiích přes 20 let a jeho koníčkem jsou smartphony, které mění svět a lidské vnímání.

  Doporučeno pro vás >

  6 x komentář, přidáš se?

  1. O tem jsem už slyšel… prý teplota GPU má být až o 50% nižší 🙂 Ale 13 000 to je hafo … počkat půl roku a bude to tak za 10 000 🙂 Ale vypadá velice dobře.

  2. Vodník mě taky láká, říkám si, konec prachu se blíží… 🙂

  3. Pánové, s vodou je taky patlačka. To by jste nevěřili. Ale jo, pořád lepší než mít kupu prachu ve ventilátoru.

  4. Jo jo přesně Marku plně s tebou souhlasím, ale lepší než hlučný ventilátory v PC 🙂 Takhle čerpadlo můžeš lépe odizolovat od hluku 🙂 A lépe se to dle mého udržuje, protože nemusíš čistit pracně ten prach z těch všech ventilátorů. 🙂

  5. […] Předvádíme základní desku Z77 FTW, která může být doplněna již v minulých dnech nastíněnou kartou GeForce GTX 680 Hydro Copper. […]

  6. […] patříte k milovníkům vodních sportů, máme pro vás zajímavou alternativu. GTX 680 Hydro Copper používá ke svému chlazení tekutinu, což se promítne na efektivitě odvodu […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > Hardware >