Externí akumulátor: EVOLVE RE100Autor: 10/02/2013 0 comments 2847 shlédnutí

Portfolio značky EVOLVE skýtá řadu produktů, od LED žárovek, přes PC příslušenství, až po chytré telefony. Když se však řekne jméno této značky, většině lidí se vybaví cenově dostupné, odolné telefony. Před nedávnem byl představen model Gladiator RG400 – sice se jedná o „hloupý“ telefon, nicméně i tak překvapí svou výbavou a vlastnostmi.

Evolve re100 - odolný akumuláor

Největším lákadlem je zřejmě zabudovaná vysílačka – tato funkce jde však ruku v ruce s rychlým vybíjením baterie. Společnost EVOLVE tedy nezahálela a vyvinula externí, odolný akumulátor – Gladiator RE100.

„Externí vodotěsný akumulátor je vhodný pro mobilní zařízení, která potřebujete napájet při cestování a všude tam, kde není snadný přístup k dobíjení z elektrické sítě. Akumulátor je vodotěsný a je dále vybaven svítilnou, laserovým ukazovátkem, UV světlem a čtečkou paměťových karet microSDHC. V případě nouze je možné aktivovat SOS – po přidržení tlačítka svítilny na dobu delší než 2 sekundy se aktivuje SOS LED blikání, tři krátké a dva dlouhé světelné signály.“

Evolve Gladiator - řada odolných telefonů

Odolné pouzdro by, dle specifikace IP67, mělo vydržet 30 minut v metrové hloubce. Jeho pogumovaný povrch společně s vnitřní výztuhou zajišťují zvýšenou odolnost při pádech. Stav baterie o kapacitě 3 000 mAh je zobrazován pomocí LED diody. Tento vysokokapacitní článek lze dobíjet z elektrické sítě, autozapalovače, nebo z USB portu počítače. Zařízení vcelku příjemně padne do kapsy díky svým rozměrům 112 x 54 x 25 mm a hmotnosti 190 gramů.

EVOLVE Gladiator RE100 je ideálním doplňkem k řadě odolných telefonů EVOLVE Gladiator, které vynikají vodotěsností s certifikací IP68, vysokou odolností proti nárazům, vibracím i prachu a jsou vybaveny službou BEZSTAROSTNÝ SERVIS.Autor

Martin Kohout

Pracovně s Applem. Technologické novinky o smartphonech.

Web: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!