Internet

Facebook Dating. Nová internetová seznamka pro nezadané

facebook logo nove freebit
Foto: freebit.cz, Tag: Facebook

Facebooková seznamka dorazila také do České republiky. Hurá! Sílu a potenciál Facebooku teď mohou nezadaní využít k seznámení. Stačí se zaregistrovat, vyplnit pár údajů a Facebook (Facebook je nyní přejmenován na Meta) vám doporučí vhodného partnera pro život. Seznamka je dostupná pomocí aplikace pro Android a iOS.

Vytváření seznamovacího profilu zabere jen pár minut a je zdarma. Seznamovací účet může uživatel kdykoli zrušit v nastavení aplikace.

Seznamka na Facebooku usnadňuje hledání lásky a pomáhá navázat smysluplné vztahy prostřednictvím informací a témat, které máte společné, jako jsou zájmy, události v okolí a skupiny.

Facebook Dating. Nová internetová seznamka pro nezadané
Facebook Dating. Nová internetová seznamka pro nezadané

Vnořené seznamky nejsou u Facebooku ojedinělou službou, spustil je totiž již před rokem v USA. Sociální síť dává lidem možnost integrovat jejich příspěvky na Instagramu přímo do jejich profilů na seznamkách Facebooku a dává možnost přidat si na seznamy Secret Crush kromě přátel z Facebooku také sledující z Instagramu. Do konce roku umožní seznamovací sociální síť také přidávat příběhy z Facebooku a Instagramu do seznamovacího profilu.

Kdo může používat seznamku? K seznamce máte přístup ze své aplikace Facebook na iPhonu nebo Androidu. Facebook seznamka je pro dospělé starší 18 let, kteří mají Facebook účet v dobrém stavu. Seznamka není v současné době dostupná všem. Profil na Seznamce si můžete vytvořit, pokud žijete v některé z následujících zemí a splňujete všechny ostatní podmínky pro používání Facebook seznamky.

Další informace o Facebook Datingu

Přihlaste se k odběru událostí a skupin, abyste viděli lidi s podobnými zájmy: Můžete si vybrat, zda chcete vidět další lidi, kteří používají službu Facebook Dating, která odpovídá vašim preferencím ve skupinách, jejichž jste součástí, a událostech, kterých jste se zúčastnili nebo se zúčastníte. Když se rozhodnete tyto lidi vidět, budete také viditelní pro ně.

Cítíte se bezpečně sdílením podrobností o svém účtu a poloze: Lidé, kteří používají seznamování na Facebooku, mohou prostřednictvím Messengeru sdílet podrobnosti o svém účtu nebo aktuální poloze s někým, komu důvěřují. Budou moci ovládat, pokud chtějí tuto funkci zvolit. Pokud ano, mají kontrolu nad tím, s kým tyto informace sdílejí.

Vytvoření seznamovacího profilu je jednodušší než kdy dříve: Na základě zpětné vazby od lidí, kteří používají seznamování v jiných zemích, jsme usnadnili vytvoření profilu pro seznamování na Facebooku. Jediným klepnutím navrhneme fotografie a informace z vašeho profilu na Facebooku, které můžete upravit nebo odebrat. Můžete si také vytvořit svůj vlastní seznamovací profil od nuly.

Oficiální web: https://www.facebook.com/dating/

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet