SoftwareZe světa IT

FIFA 11 jde na dračku

Společnost Electronic Arts oznámila rekordní výsledky startu prodeje očekávané fotbalové videohry FIFA 11. Start prodeje FIFA 11 spustil rovněž největší zájem o online hrají v dějinách celého EA Sports.

PS3 fifa11

FIFA 11 zaznamenala 2,6 miliónu prodaných kopií hry v Evropě a Severní Americe v týdnu od soboty 2. října 2010 a stala se nejlépe a nejrychleji prodávanou sportovní hrou všech dob a na všech světových trzích. Za první dva dny prodeje FIFA 11 v Evropě bylo zaznamenáno nejintenzivnější období online hraní v historii EA Sports. Fanoušci v tomto časovém úseku rozehráli více než 18,6 miliónu onlinových zápasů všech titulů EA Sports, z toho 11,3 miliónu právě ve FIFA 11.

Vydavatelství EA Sports rovněž přišlo s důležitým oznámením ohledně módu FIFA 11 Ultimate Team, který patří mezi jedny z nejoblíbenějších v celé sérii FIFA. Od listopadu bude tento mód zcela zdarma ve verzích pro PlayStation 3 a Xbox 360. Konzolový hráč se má tedy rozhodně na co těšit.
UpDate:

Společnost EA oznámila, že v rámci fotbalové videoherní série EA Sports FIFA byl v průběhu zahájení prodeje titulu FIFA 11 na trh překonán milník 100 miliónů prodaných kopií od začátku její existence.

Komerčně nejúspěšnější sportovní videoherní série na světě je tu již 18 let a s rekordním číslem 2,6 miliónů prodaných kopií se FIFA 11 během prvních pěti dní po uvedení na trh stala také nejrychleji prodávaným sportovním titulem všech dob. Ve srovnání s loňským rokem je výsledek FIFA 11 o 20 % vyšší a aktuální počet prodaných jednotek se blíží 8 miliónům. Ode dneška je také vůbec poprvé zcela zdarma ke stažení jeden z nejpopulárnějších herních módů celé série – FIFA 11 Ultimate Team, který lze stáhnout v hlavním menu FIFA 11jediným kliknutím na kterékoli konzoli PlayStation 3 či Xbox 360 připojené k internetu.

FIFA 11 Ultimate Team staví hráče před úkol vybudovat tým z největších světových fotbalových hvězd formou nákupu, prodeje, získávání za odměnu a dokonce výměnou jednotlivých fotbalistů od dalších hráčů.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Software