Mobilní telefonyZe světa IT

Android: FIFA 15 UT ke stažení

Nedávno se na Google Play obchodu objevila velice zajímavá hra od profláknutého sportovního studia EA, tedy Electronic Arts. Nese název FIFA 15 UT – Ultimate Team od EA Sports představuje více než 10 000 aktivních hráčů z více než 500 licencovaných týmů. Plus více než 30 skutečných lig a stadionů po celém světě.

Co je úkolem samotné sportovní hry? Vytvořte si vysněný tým fotbalistů, a jen vy jim ukažte, jak nejlépe umí hrát. Fotbalové hvězdy je možno hostovat z anglické Premier League, španělské La Liga, a MLS (Major League Soccer je profesionální fotbalová liga v USA), ale také z německé Bundesligy. Podle posledních recenzí se jedná o jeden z nejautentičtějších fotbalů na Google Play.

Logo FIFI 15 Ultimate Team

Jak je zvykem u her zdarma, i tato aplikace nabízí in-app nákupy. Můžete je ale vypnout pomocí nastavení zařízení. Tato hra má vynikající grafiku a je vybavena autentičností fotbalových lig, týmů a hráčů. Pro instalaci do vašeho zařízení se ujistěte, zda máte alespoň 1,35 GB volného místa na vašem zařízení, respektive v úložišti smartphonu. Samotná aplikace má více jak milion stažení.

Sestavte si svůj Ultimate Team

Vydělávejte kredity, nakupujte kredity v platbách, obchodujte a sbírejte Superstars, jako je Lionel Messi a Eden Hazard. Vytvořte si svůj vlastní fantasy tým, s kterým budete podávat ty nejlepší výsledky. Vyberte si svůj herní styl a další možnosti při hraní.

Hra v rychlém režimu simulace

Dejte své manažerské schopnosti do placu. Rychlá simulace je pro ty, kteří nechtějí strávit čas hraním. Nastavte si tým, spusťte zápas a sledujte, jak jste dobrý manažer. Je možné dělat interní administraci zápasu, taktické vychytávky a posoudit, zda zrovna váš tým má naději na úspěch. Vaše zápas a celkové výsledky závisí zcela na vaší schopnosti řídit hráče, synchronizovat jejich dovednosti.

Hra plně pod kontrolou!

Ovládněte své přímé kopy se snímky klasických kontrol – nyní s funkcí plynulého přehrávání. Nejen, že můžete hrát na touchpadu, další gesta je možno provádět přímo ve hře na displeji zařízení. Můžete dokonce dvojím poklepáním na displeji aktivovat taktické driblování pro užší kontrolu nad míčem.

Reálné zápasy po celém světě!

Každý den můžete váš oblíbený tým poslat až na tři další významné Match-up zápasy, které se dějí po celém světě! Skok do sportovní akce, adrenalin z výhry a čest poraženým – to je herní vášeň s hrou FIFA 15 Ultimate Team! Už jste si novou FIFU 15 UT vyzkoušeli na svém Android zařízení? Nebo preferujete hru na PC? Určitě se o své myšlenky či herní zážitky podělte do komentářů níže, budeme moc vděčni za každý feedback!

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT ▼

Komentuj ▼

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Více článků ► Mobilní telefony