Kajínek ke stažení a shlédnutí na YouTube, a už je venku…Autor: 08/09/2010 0 3332 shlédnutí

Rok se s rokem sešel a v roce 2017 se dostal pan Kajínek na svobodu. O odpuštění neprosil, dostal svobodu od Miloše Zemana, prezidenta naší republiky. Co se stalo, jak to bylo a co vše za střelbou stálo jste se dozvěděli ve filmu o Jiřím Kajínkovi. Nejasnosti a další okolnosti přispěly k tomu, že je nyní nájemný vrah na svodobě.

Vojtěch Pokoš byl jedním ze tří mužů, na které před dvaceti čtyřmi lety střílel Jiří Kajínek. Dva útok nepřežili. Vojtěch Pokoš ano. Stal se tak korunním svědkem nájemné vraždy. Po propuštění Jiřího Kajínka poskytl exkluzivní rozhovor pro Seznam Zprávy.

Originální název filmu: Kajínek

Žánr: Akční, Drama, Krimi, Thriller

Datum uvedení: 5. 8. 2010

Režie: Petr Jákl

Hrají: Konstantin Lavronenko, Tatiana Vilhelmová, Boguslaw Linda, Vladimír Dlouhý, Michal Dlouhý, Werner Daehn

O filmu:

Kriminální thriller inspirovaný příběhem známé osoby jménem Jiří Kajínek, který je považován za prvního nájemného vraha v České republice. Po útěku z vězeňské pevnosti Mírov se z něj stala legenda a také nejhledanější člověk v celé Evropě. Pět týdnů, kdy unikal policii je dodnes zahaleno velkým tajemstvím. Tento příběh je o nejznámějším vězni u nás, příběhem vraždy, příběhem obhájkyně hledající nové důkazy, příběhem českého podsvětí a jeho prorůstání do státní správy. Film Kajínek je ke stažení na jmenované doméně.Autor

             

Martin Kohout

Deset let administrátorem. Oblíbené tagy: iPhone, Apple, smartphony a SEO.

Tady jsem doma: https://freebit.cz

Chceš se vyjádřit? Tento článek okomentuj, projev názor!