Internet

Kajínek ke stažení a shlédnutí na YouTube, a už je venku

Foto: YouTube
Foto: freebit.cz, Tag: YouTube

Rok se s rokem sešel a v roce 2017 se dostal pan Kajínek na svobodu. O odpuštění neprosil, dostal svobodu od Miloše Zemana, prezidenta naší republiky. Co se stalo, jak to bylo a co vše za střelbou stálo jste se dozvěděli ve filmu o Jiřím Kajínkovi. Nejasnosti a další okolnosti přispěly k tomu, že je nyní nájemný vrah na svodobě.

Kajinek-film

Vojtěch Pokoš byl jedním ze tří mužů, na které před dvaceti čtyřmi lety střílel Jiří Kajínek. Dva útok nepřežili. Vojtěch Pokoš ano. Stal se tak korunním svědkem nájemné vraždy. Po propuštění Jiřího Kajínka poskytl exkluzivní rozhovor pro Seznam Zprávy.

  • Originální název filmu: Kajínek
  • Žánr: Akční, Drama, Krimi, Thriller
  • Datum uvedení: 5. 8. 2010
  • Režie: Petr Jákl
  • Hrají: Konstantin Lavronenko, Tatiana Vilhelmová, Boguslaw Linda, Vladimír Dlouhý, Michal Dlouhý, Werner Daehn

O filmu

Kriminální thriller inspirovaný příběhem známé osoby jménem Jiří Kajínek, který je považován za prvního nájemného vraha v České republice. Po útěku z vězeňské pevnosti Mírov se z něj stala legenda a také nejhledanější člověk v celé Evropě. Pět týdnů, kdy unikal policii je dodnes zahaleno velkým tajemstvím. Tento příběh je o nejznámějším vězni u nás, příběhem vraždy, příběhem obhájkyně hledající nové důkazy, příběhem českého podsvětí a jeho prorůstání do státní správy. Film Kajínek je ke stažení na jmenované doméně.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Internet