> Mobilní telefony> Novinky ze světa IT> Software

Finové myslí sociálně s Nokia Pulse

Ve Finsku se konečně začíná myslet sociálně. Nokia připravuje nové sociální aplikace, které si prý nenechá jen pro sebe.

Finové si pravděpodobně uvědomili, že jejich slogan nese poselství, kterého by se měli držet.

Po vzoru jejich motta ”Conecting people” vyvíjí novou sbírku aplikací s názvem Nokia Pulse. Čerpají z toho nejlepšího, jako je BBM /BlackBerry Messenger/ či Foursquare. V aplikaci je možné tvořit kruhy mezi přáteli a různě je nastavovat.

Tato aplikace je dostupná na Windows Phone Marketplace již od října. Šéf divize sociálních a lokalizačních sítí Basak Ozer říká – ” Když chcete být sociální, musíte být na všech platformách.”

V tom musíme dát Finům za pravdu. Je ale další služba tohoto typu potřebná? Pochybujeme, je to však další krok k vytvoření komplexní sítě. Možná jsme na omylu a tato služba pude ve šlépějích úspěšných a kvalitních Nokia Maps.

Uvidíme tedy, zda uživatelé iOS, Androidu či BlackBerry sáhnou ve změti jiných po Nokia Pulse, či nikoliv. Zatím staví pouze na propojenosti svých vlastních zařízení, přejeme do Finska hodně zdaru.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

  Doporučeno pro vás >

  1 Komentář:

  1. […] Asha 302. Pokud jde o sociální výbavu, Finové nelení a přináší kruhy v podobě Nokia Pulse. Hitem letošní zimy se však staly nové Lumie, přesněji Nokia Lumia 620, 820 a 920, kterých […]

  Komentuj článek

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Další novinky > > Mobilní telefony