> Novinky ze světa IT

Flash disk: A-Data n005 USB 3.0

ADATA Technology prosazuje své produkty v USB 3.0 rozhraní, ohlásila nový flash disk, který nabízí rychlé rozhraní. Produktové označení n005, které je cíleno na mladou sféru profesionálů.

Specifikace – ADATA n005, rozměry flashe 90 x 20.5 x 11.5 mm, hmotnost 20.5 g, elegantní hliníkový kryt, snap design, flash disk je schopen nabídnout přenosovou rychlost až 85 MB/s přes USB 3.0 připojení. Ještě neoceněné n nula nula pětky budou k dispozici v 16 GB, 32 GB a 64 GB kapacitním provedení. Pokud chcete sáhnout po kvalitě za rozumný peníz, jak už je u A-Data samozřejmostí, neváhejte a počkejte si na finální cenu produktu, která vás jistě neodradí.

Určitě se o své myšlenky, či drobné recenze podělte do komentářů níže, nebo dejte o této novince dejte vědět i ostatním pomocí pohyblivé lišty na sdílení na levé straně od těchto řádků. Budeme moc rádi za každý postřeh, děkujeme. Můžete nás také sledovat na G+ stránce.

Martin Kohout
Technologický nadšenec a elektrotechnik. Poslední výkvět Tesly. Mám zkušenosti v technologiích, energetice a přes 12 let jsou mým koníčkem smartphony s iOS. Sledujte příspěvky také na > YouTube nebo Twitteru.

    Doporučeno pro vás >

    Komentuj článek

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Další novinky > > Novinky ze světa IT