Mobilní telefonyZe světa IT

Výkonný Dual SIM IQ444 Diamond

Společnost Fly, která byla založena v roce 2003 prodává své telefony a jiné výrobky výhradně pro ruský trh. Tato novinka bude o mobilním dotykovém modelu IQ444 Diamond, jež je výrobcem obdařený operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Smartphone Fly IQ444 Diamond

Smartphone je vybavený 4,65“ dotykovým displejem s rozlišením 1280 x 720 bodů, který je postavený na Super AMOLED technologii. V těle produktu se dále skrývá dvoujádrový 1,2 GHz procesor ARM Cortex-A9 MTK6577, 1 GB RAM, 4 GB interní paměti a paměťový slot pro karty microSD /až 32 GB/. Další velkou předností je podpora dvou SIM karet, jež z tohoto smarphohnu dělá opravdový multifunkční telefon s dobrou technickou základnou.

Na zadní straně je k vidění 8 megapixelový digitální fotoaparát s automatickým zoomem a možností nahrávat video v 720p, tedy HD. Mezi další příslušenství patří rádio FM, GPS, WiFi, Bluetooth 3.0 a 2 100 mAh akumulátor, jež by měl postačit na jedno až dvoudenní provoz. Fly IQ444 Diamond bude v prodeji od poloviny prosince za přibližně 13 000 rublů, což je asi 8 100 korun.

Pokud by pro vaši potřebu byl i tento displej malý, máte u tohoto výrobce možnost sáhnout i po 5 palcovém WVGA provedení, ale bohužel jen s IPS technologií. Fly IQ450 Horizon je také obdařený systémem Android 4.0 ICS, podobnou specifikací a cenou okolo 6 400 korun.

Určitě se o své poznatky k chytrému telefonu, doplňující informace či o drobné recenze podělte do komentářů níže nebo pomocí lišty na sdílení dejte vědět o této novince i ostatním. Děkujeme, budeme jen rádi za aktivitu.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

2 Komentáře

  1. Kéž by tyhle výkonný telefony dorazily i na český trh. Tady je to jen o Samsungu a Applu.

    1. Ruský trh není tak daleko, nicméně je tato značka v kombinaci s penězmi pro kupujícího méně lákavou investicí. Značka je přece jenom dosti nejistá, asi bych šel o dům dál.

Komentuj článek »

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další novinky Mobilní telefony